Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa a doplnky stravy>Športová výživa>Posilňovanie>Kreatíny > Kreatin Nutrend Creatine Mega Strong Powder 500 g (Kód produktu: VS-056-500-AN)

Kreatin Nutrend Creatine Mega Strong Powder 500 g

Kombinácia šiestich foriem kreatínu, mimoriadna účinnosť, pre zvýšenie sily a svalového výkonu pri vysokej intenzite cvičenia.

Kombinácia šiestich foriem kreatínu, mimoriadna účinnosť, pre zvýšenie sily a svalového výkonu pri vysokej intenzite cvičenia.

Príchuť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
21,30 € s DPH
Cena bez DPH:
17,75 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (6)

Kreatin Nutrend Creatine Mega Strong Powder 500 g

Kreatín Nutrend Creatine Mega Strong Powder 500g obsahuje kombináciu 6 foriem kreatínu. Vďaka tomu je oproti samotnému kreatínu monohydrátu mimoriadne účinný. CREATINE MEGA STRONG POWDER dokáže pri pravidelnej konzumácii zvýšiť silu a pozitívne ovplyvňuje svalový výkon pri krátkodobom výkone o vysokej intenzite. Pozitívneho účinku možno dosiahnuť pri príjme minimálne 3 gramov kreatínu denne. CREATINE MEGA STRONG POWDER je obohatený o aminokyselinu L-glutamín. Pre zvýšenie efektívnosti odporúčame používať v tzv. Kreatínových cykloch.


  • Sugar free
  • L-glutamín
  • 6 CREATINE MATRIX (kreatín monohydrát - Creapure ®, kreatín pyruvát, kreatín etylester, Tri-kreatín malát, Kre-Alkalyn ®)


CREATINE MEGA STRONG POWDER je určený:

  • pre maximálne zvýšenie sily
  • pre intenzívne trénujúcich športovcov


Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE MEGA STRONG POWDER:

  • Jednu porciu 5 g rozmiešajte v 125 ml vody a užite ihneď po tréningu, v netréningový deň ráno na lačno.
  • Dávkujte 4 týždne, potom 4 - 6 týždňov pauza. Maximálna denná dávka je 5 g.
  • Neprekračujte doporučené dávkovanie.


 


Použitie produktu CREATINE MEGA STRONG POWDER:
5 g = 2 lyžičky. Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte vo vode. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 4 mesiacov.

Upozornenie: Doplnok stravy, sa sladidlami, vhodný najmä pre športovcov.

Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Kreatin Nutrend Creatine Mega Strong Powder 500 g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku