Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa>Športová výživa Nutrend>Chudnutie>Pred cvičením > Drink Nutrend Carnitin 750 ml (bez kofeinu) (Kód produktu: 3844)

Drink Nutrend Carnitin 750 ml (bez kofeinu)

ĽAHKOSŤ V KAŽDOM DÚŠKU! Váš obľúbený nápoj v novej jemnej osviežujúcej príchuti dragon fruit

ĽAHKOSŤ V KAŽDOM DÚŠKU! Váš obľúbený nápoj v novej jemnej osviežujúcej príchuti dragon fruit

Dostupnosť:
Zvoľte variantu produktu
Vaša cena:
1,60 € s DPH
Cena bez DPH:
1,33 €
Pôvodná cena:
2,20 €
- ušetríte 0,60 € (27%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Drink Nutrend Unisport 1000 ml

    15,80 €
  • Popis
  • Referencie (1)
  • Video (1)

Drink Nutrend Carnitin 750 ml (bez kofeinu)

Doplňujte tekutiny a energiu pri športe a podporte svoje snaženie znížiť vašu hmotnosť. Vyskúšajte jedinečný nápoj CARNITIN DRINK, ktorý vám pomôže dosiahnuť vášho cieľa. Plodina (kaktus) dragon fruit známa ako dračie ovocie pripomína svojou chuťou zmes kiwi, hrušky a melónu. Zem pôvodu je Stredná a Južná Amerika.

Technický popis: 

CARNITIN DRINK
Vďaka účinnej kombinácii látok je CARNITIN DRINK ideálnym nápojom pre podporu vášho výkonu a pre zvýšenie využívania energie z podkožného tuku. Je nesytený a neobsahuje žiaden cukor. Vďaka obsahu taurinu a vitamínu B3 vám taktiež pomôže zlepšiť koordináciu pohybov a sústredenie. Dávate prednosť menej sladkým nápojom? Vyskúšajte CARNITIN DRINK v príchutiach bez kofeinu – eucalyptus + kiwi, fresh grep, dragon fruit.

CARNITIN DRINK vám pomôže:
•doplniť tekutiny a energiu
•urýchliť spaľovanie tukov
•zlepšiť koordináciu pohybov a koncentráciu  
Charakteristika účinných látok:

L-Carnitin báze – L-Carnitin prenáša mastné kyseliny na miesto ich spaľovania do energetických centier buniek tzv. mitochondrií a tým podporuje tvorbu energie z tuku. Podiela sa na celkovej energizácii organizmu a výrazne prispieva k redukcii nadváhy, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť. Pre stimuláciu metabolizmu (urýchlenie látkovej výmeny) je pridaný kofein (okrem príchute eucalyptus+kiwi, fresh grep), ktorý napomáha zvýšiť metabolický obrat a má za následok zvýšené využívanie energie z tuku. Súčasne dochádza k celkovému zvýšeniu metabolizmu, čo pre organizmus znamená, že pre zabezpečenie základných životných funkcií (tzv. bazálny metabolizmus) spotrebováva viac energie. Energizujúca zmes je doplnená o  taurin, který zabezpečuje udržovanie koncentrácie počas záťaže a tým napomáha zlepšeniu koordinácie pohybu. S taurinom spolupôsobí aj kofein, ktorý rovnako stimuluje centrálny nervový systém.

Doporučené dávkovanie:

•1 fľaša Carnitin drinku denne.
• Pre podporu fyzického výkonu začnite užívať 20 – 30 minút pred výkonom, dávkujte aj počas výkonu.

Použitie:

Po otvorení výrobok spotrebujte do 24 hodín. Prípadný sediment nie je závadou výrobku.

Carnitin drink - príchute fresh grep, kiwi - eukaliptus

Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a kojacie ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním

Drink Nutrend Carnitin 750 ml (bez kofeinu) - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 1 recenzí

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

skvělý nápoj pro sportovce, kteří chtějí doplnit tekutiny vhodným nápojem a zároveň u toho zlepšit kondici a doplnit vitamíny navíc neobsahuje kofein takže ho můžete užívat společně s jinými doplňky stravy co kofein obsahují vyrábí se v zajímavých a chutných příchutích, není příliš sladký

bez kofeinu, za to s karnitinem a vitamíny

velké balení

skvělé příchutě

dobrá cena- hlavně , když je produkt ve slevě

Drink Nutrend Carnitin 750 ml (bez kofeinu) - video


Drink Nutrend Carnitin 750 ml (bez kofeinu) - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov