Drink Nutrend Flexit 400g

Doplnok na báze kĺbovej výživy s komplexným zložením, napomáha vývoju, výžive a ochrane kĺbov. Ďalej sa stará o kvalitu vlasov, kože a nechtov. Výrobok je ľahko stráviteľný a látky sú okamžite a efektívne využívané.

Doplnok na báze kĺbovej výživy s komplexným zložením, napomáha vývoju, výžive a ochrane kĺbov. Ďalej sa stará o kvalitu vlasov, kože a nechtov. Výrobok je ľahko stráviteľný a látky sú okamžite a efektívne využívané.

Dostupnosť:
Zvoľte variantu produktu
Vaša cena:
12,90 € s DPH
Cena bez DPH:
10,75 €
Pôvodná cena:
18,10 €
- ušetríte 5,20 € (29%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (4)
  • Referencie (1)

Drink Nutrend Flexit 400g

Pre doplnenie a obohatenie výživy pri kĺbových problémoch, osoby s rizikom opotrebenia a námahy kĺbov (pri športe, nadváhe), osoby zo zníženou pohyblivostí alebo únavou kĺbov.

Technický popis:

Je určený pre:
•doplnenie a obohatenie výživy pri kĺbových problémoch
•osoby, pri ktorých sú kĺby a väzivá vystavené zvýšenému riziku opotrebenia a námahe (pri športe, nadváhe)
•osoby so zníženou pohyblivostí alebo únavou kĺbov
•doplnenie výživy v poúrazových stavoch
•osoby so zníženým príjmom vápníku

Charakteristika:
kolagénna bielkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselín a peptidov, spolupôsobiacich pri tvorbe kolagenu, absolútne nevyhnutných pre správny vývoj, výživu a ochranu chrupaviek všetkých kĺbov, kvalitu vlasov, kože a nechtov. Vo výrobku je použitý výhradne 97% enzymaticky štiepený hydrolyzát želatiny s vysokou biologickou hodnotou. Na rozdiel od nehydrolyzovaných bielkovin, ktoré musí organizmus v tráviacom traktu sám hydrolyzovať (štiepiť), je hotový hydrolyzát želatiny vysoko funkčný, okamžite využiteľný a ľahko stráviteľný. Glukosamin je látka telu vlastná, koerá sa v organizme tvorí z krvného cukru. Je dôležitý pre pohyblivosť kĺbov, hrá rozhodujúcu úlohu pri syntéze spojivových tkanín, obmedzuje katabolické procesy v kĺbnych chrupavkách. Glukosamin je prekurzor chondroitinu. Chondroitin sulfát – základný stavebný kameň pre výstavbu a obnovu spojivových tkanín. Jeho dostatok chráni chrupavky proti deštrukcii a poškodeniu. Kyselina hyaluronová – v chrupavke je hlavnou zložkou medzibunkovej hmoty – kĺbne tekutiny, ktoré dodáva mäkkosť, pružnosť a mazlavosť. Štruktúra molekuly kyseliny hyaluronovej spôsobuje jej schopnosť aj pri nízkej koncentrácii viazať veľa molekul vody za tvorby viskózneho gelu, ktorý spojivovým tkaninám prináša schopnosť odolávať vonkajšiemu tlaku. MSM (Methylsulfonylmethan) – organická zľúčenina síry, ktorá se bežne vyskytuje v ľudskom tele. Účastní sa pri tvorbe štruktúry vlákien kolagenu. Vďaka svojej antioxidačnej aktivite napomáha brániť poškodzovanie chrupavky vplyvom voľných radikálov. Síra v MSM napomáha tvorbe základných aminokyselín methioninu a cysteinu. L-Prolin - aminokyselina úplne nevyhnutná k tvorbe kolagenu, urýchluje regeneráciu poškodených chrupaviek a väziva. Vitamíny C, B6, D3 - podporujú životne dôležité funkcie, stimulujú nápravné pochody a prispievajú k odolnosti organizmu. Vápnik – nevyhnutný pre výstavbu kostí. Horčík – pôsobí spolu s vápnikom, potrebný pre nervovú a svalovú činnosť, tzv. „protistresový minerál“.

Odporúčané dávkovanie: pre ochranu existujúcej spojivovej tkanine:

•1 x denne 10 g, ráno na lačno
pri zvýšenom opotrebovaní a stavoch poškodenia:

•1 x denne 20 g ráno na lačno
•deti od 6 rokov 5 g za deň
•dbajte na zvýšený príjem tekutín!
•neprekračujte odporúčané dávkovanie

Použitie:

•zodpovedajúce množstvo prášku produktu Flexit Drink nasypte do malého množstva nesýtenéej vody, zamiešajte a doplňte na požadovaný objem
•po cca 5 min dochádza k vyčereniu roztoku a sú v ňom viditeľné gelovité častice, ktoré vytvára kyselina hyaluronová
•po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 30 dní
•pomer riedenia: 20 g do 250 ml vody

Drink Nutrend Flexit 400g - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 1 recenzí

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

šel jem na dno svých sil.Kombinace s BCAA mě postavila na nohy. Doporučuji.

dělám rekonstrukci domu a dřu jako barevný. Při takové dřině tělo potřebuje jinou péči - doporučuji

Drink Nutrend Flexit 400g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku