Fitness>Zdravie a relaxácia>Magnetické náramky>Náramky TRION:Z > Náhrdelník TRION:Z Necklace (Kód produktu: 3873)

Náhrdelník TRION:Z Necklace - AKCIA

Náhrdelník pre mužov aj ženy, stredná sila magnetov, extra nízka hmotnosť, vhodný pre každodenné nosenie. Zvyšuje fyzický výkon, účinný pri ochorení pohybového aparátu, artróze a uvoľňuje svalové tenzie.

Náhrdelník pre mužov aj ženy, stredná sila magnetov, extra nízka hmotnosť, vhodný pre každodenné nosenie. Zvyšuje fyzický výkon, účinný pri ochorení pohybového aparátu, artróze a uvoľňuje svalové tenzie. viac »

Farba
ružová biela
Veľkosť
L
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
23,10 € s DPH
Cena bez DPH:
19,25 €
Pôvodná cena:
38,80 €
- ušetríte 15,70 € (40%)
Vernostná zľava:
 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (2)

Náhrdelník TRION:Z Necklace

Náhrdelník Trion: Z Necklace aktivuje biochemické procesy a vyrovnáva aktivitu srdca. Účinný proti bolestiam úponov, ktoré spôsobujú skrátené svaly (lakeť, achilovky, koleno), uľaví pri svalovej tenzii alebo kŕčoch, ktoré sú reakciou na preťaženie nielen športovou námahou. Mineon Health Fibre vlákno uvoľňuje záporné ióny (1500 iónov/sec.), S jedinečnou technológiou Stayers™ a patentom chránené usporiadanie polarít ANSPO maximalizuje tok magnetického poľa a umožňuje hlboké preniknutie do tkanív a svalov. Kombinácie záporných iónov a vysokoakostných feritových magnetov ANSPO s indukciou 1000 gaussov je pre svoje terapeutické schopnosti obľúbený a skvelou voľbou nielen pre športovcov. Náhrdelník Trion: Z Necklace možno ovinúť okolo členku pri bolestiach, zápalu alebo natiahnutí achilovky a lýtkových svalov. Magnety s technológiou ANSPO sa na vlákne dajú posúvať priamo na bolestivé miesta.

Záporné ióny sú významným zdrojom energie, posilňujú imunitný systém a majú pozitívny vplyv na sliznice dýchacích ciest. Záporné ióny putujú z pľúc do krvného riečišťa a zvyšujú schopnosť prečistenia krvi. Stimulujú funkciu žliaz s vnútornou sekréciou, zlepšujú metabolizmus, pôsobí proti voľným radikálom a upravujú hladinu serotonínu. Serotonín (hormón šťastia) je silný nervový hormón, ktorý pôsobí na nervovú sústavu (CNS), kde výrazne prispieva dobrej nálade, kvalitnému spánku a pôsobí proti stresu (pokojný dych). Záporné ióny skvalitňujú pamäť a celkovú mentálnu výkonnosť.

Kladné ióny majú obrátený vplyv na organizmus, než ióny záporné. Spôsobujú zníženie pH krvi, vzrast krvného tlaku, zúženie ciev, vysúšanie slizníc, môže dochádzať aj k srdcovej arytmii. Môžu spôsobiť dýchacie ťažkosti, až astmatické záchvaty. Prítomnosť kladných iónov sa zdá byť pre človeka nebezpečná, ale nie je tomu tak. Kladné a záporné ióny sa vzájomne dopĺňajú a tvoria jednotu a rovnováhu.

Ferity sú stále - permanentné magnety so silou 1000 gaussov. Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, podporujú bunkovú regeneráciu, vyrovnávajú krvný tlak a napomáhajú odplavovaniu splodín látkovej výmeny. Majú analgetické účinky, sú vhodné k tlmeniu bolestí kĺbov a svalov, zmierňujú opuchy a urýchľujú hojenie. Pôsobia protizápalovo. Účinné sú u degeneratívnych a zápalových ochorení pohybového aparátu, svalových a šľachových úponov (tenisový lakeť a achilovky).


Technický popis:

 • Mineon Health Fibre vlákno
 • počet magnetov: 8 (8 x 1000 gaussov), ANSPO patentovaná technológia
 • materiál: textil
 • hmotnosť: 19 g
 • veľkosť: S - 42 cm, M - 48 cm, L - 57 cm
 • vhodné pre ženy aj mužov
 • nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy
 • nevhodné pre osoby s kardiostimulátorom

Náhrdelník TRION:Z Necklace - Parametre produktu

Spôsob nosenia
Náhrdelník
Počet magnetov
10 ks
Typ magnetov
ANSPO
Materiál
Textil
Hmotnosť
19 g
Darčeková krabička
nie

Náhrdelník TRION:Z Necklace - alternatívy - všetko skladom

Náhrdelník TRION:Z Necklace - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov