Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851 (Kód produktu: TT-EL-851-1)

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851

Nízka hmotnosť, elektrická brzda, plynová rukoväť, jednoduché zloženie, bezdušové kolesá, elegantný dizajn.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Nízka hmotnosť, elektrická brzda, plynová rukoväť, jednoduché zloženie, bezdušové kolesá, elegantný dizajn. viac »

Farba
čierna
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
391,80 € s DPH
Cena bez DPH:
326,50 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851 je šikovný dopravný prostriedok modernej doby, ktorý Vám bude verným spoločníkom na cestách do práce či do školy, alebo na relaxačných vychádzkach po okolí. Vďaka jednoduchému sklápaciemu mechanizmu ju za pár sekúnd zložíte a zbalíte napríklad do auta. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti 7 kg sa s ňou tiež dobre manipuluje napríklad vo vlaku či autobuse. Kolobežka má jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý zaujme predovšetkým zaujímavými svetlami, integrovanými do rámu. S motorom o sile 280 W dosiahnete v závislosti od okolností jazdy maximálnu rýchlosť 25 km/h a veľmi slušný dojazd až 20 km. Za jazdy budete spoľahlivo istený prednou magnetickou brzdou.

Zaobchádzať s kolobežkou sa naučí každý takmer okamžite - všetky funkcie možno totiž ovládať jediným tlačidlom, vrátane rozsvietenia predného svetla. Zadné svetlo svieti automaticky. Rýchlosť kolobežky ovládate dvoma páčkami, pravou pridávate plyn a ľavou brzdíte. Na okrúhlom displeji môžete sledovať svoju aktuálnu rýchlosť, mieru dobitia batérie a tiež meniť medzi dvoma rýchlostnými režimami (10 a 25 km/h). Kolobežka reaguje plynule a okamžite. Vďaka odolným bezdušovým kolesám sa nemusíte báť, že Vás na ceste stretne nepríjemný defekt.

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851 predstavuje elegantný spôsob, ako rýchlo cestovať po meste za prácou či stretnutiami. Vo voľnom čase s ňou potom môžete vyraziť na odpočinkové výlety a užívať si čerstvý vzduch. Jej všestrannosť z nej robí ideálnu voľbu a skvelý spôsob, ako tráviť voľný čas.


Upozornenie: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. 


Technický popis:

batéria Li-on 5,2 Ah / 36 V
brzdy predná elektrická
dojazd 20 km
hmotnosť 7 kg
kolesá 6" (bezdušové)
motor 280 W
napätie 36 V
minimálna odporúčaná výška jazdca 130 cm
nosnosť 120 kg
riadenie plynová rukoväť
rozmery 108 x 43 x 114 cm
rýchlosť 3 - 25 km/h
typ motora nábojový
umiestnenie motora predná časť

Poznámka: Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén bez protivetru, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Dojazd možno všeobecne tiež zvýšiť, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851 - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851 - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
130 cm
Batéria
Li-Ion 5,2Ah / 36V
Dojazd
20 km
Hmotnosť
7 kg
Rýchlosť
3-25 km/h
Výkon motora
280 W
Veľkosť kolies
6"
Brzdy
predná magnetická
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1080 x 430 x 1140 mm
Typ kolies
bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v prednom kolese

Elektrická kolobežka Tao Glider EL-851 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov