Nutrend Fat Direct

FAT DIRECT je efektívny pomocník vášho chudnutia.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

FAT DIRECT je efektívny pomocník vášho chudnutia.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
20,70 € s DPH
Cena bez DPH:
17,25 €
Vernostná zľava:
 • Popis
 • Alternatívy (8)

Nutrend Fat Direct

FAT DIRECT útočí na niekoľkých frontách na tukovú tkaninu. S pomocou FAT DIRECTU efektívnejšie využijete svoju tukovú tkaninu ako zdroj energie v bežnom živote.

FAT DIRECT napomáha:

 • k redukcii tukovej tkaniny
 • k zníženiu ukladania tukov
 • k zrýchleniu metabolizmu
 • k obmedzeniu chuti k jedlu a brzdiť apetít

Fat Direct podporuje:

 • stimuláciu organizmu (potlačenie pocitu únavy)
 • premenu tukov na energiu

Charakteristika účinných látok:
Guarana - je juhoamerická rastlina obsahujúca kofeín a niekoľko ďalších účinných látok. Guarana podporuje odolnosť voči fyzickej a psychickej únave, zlepšuje krvný obeh, podporuje zníženie hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerácie organizmu po namáhavom výkone, odďaluje proces starnutia a obmedzuje pocit hladu. Stimulujúce účinky guarany pretrvávajú až 6 hodín po použití a umožňuje zvýšiť fyzickú aktivitu, zároveň však nespôsobuje niektorý z vedľajších účinkov pozorovaných pri častom pití kávy (srdcová arytmia, nervozita, žalúdočné a črevné problémy).

Pre stimuláciu metabolizmu (urýchlenie látkovej výmeny) je pridaný extrakt Citrus Aurantium. Obsahuje adrenergné látky - synefriny, ktoré napomáhajú zvýšiť metabolický obrat a termogenéziu, čo má za následok aj zvýšené využívanie energie z tuku.

Prídavok extraktu z vrbovej kôry (White Willow Bark), ktorý obsahuje salicyny (soli kyseliny salicylovej) napomáha termoregulácii. Rozširuje cievy v periférii organizmu (väzodilatácia) a tým odvádza vznikajúce odpadné teplo.

L-Carnitin prenáša mastné kyseliny do miesta spaľovania do mitochondrií a tým podporuje tvorbu energie z tukov, podieľa sa na celkovej energizácii organizmu a zároveň výrazne prispieva k redukcii nadváhy, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.

Spoločne s L-Carnitinom sa na regulácii metabolizmu tukov podieľa aminokyselina L-Arginin. Napomáha využívaniu tukov pre získavanie energie a súčasne napomáha udržovať pozitívny pomer medzi tukových a svalových tkanín. L-Arginin napomáha aj rýchlejšej eliminácii potréningových metabolických splodín – urýchľuje regeneráciu.

L-Citrulin malát spôsobuje vzostup produkcie energie, čo má za následok intenzívnu podporu premeny zásobných tukov na energiu, ako pri fyzickom výkone, tak aj v kľudu.

Organicky viazaný trojmocný chróm je forma, ktorá je najefektívnejšie využiteľná organizmom. Reguluje hladinu krvného cukru (je súčasťou GTF - glukózového tolerančného faktoru) a tým obmedzuje nadmernú chuť k jedlu. Zlepšuje efektívne využitie cukrov a bielkovín prijímaných stravou. Znižuje hladinu cholesterolu, prispieva k zníženiu rizika aterosklerózy a srdcových ochorení.

Doporučené dávkovanie FAT DIRECTu:

 • 2 kapsule ráno na lačno, 2 kapsule v poobedných hodinách medzi jedlami
 • Max. dávka 4 kapsule za deň. Neprekračujte doporučené dávkovanie!
 • Upozornenie: neužívať pred spaním!
 • Obsah jednej kapsule = 835 mg


Použitie Fat Directu: podľa doporučeného dávkovanie prehltnite kapsule a zapite dostatočným množstvom vody alebo športového nápoja. Kapsule nehrýzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Doplnok stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a kojacie ženy. Ukladajte mimo dosah detí. Nenahradzuje pestrú stravu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov