Nutrend Fat Direct

FAT DIRECT je efektívny pomocník vášho chudnutia.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

FAT DIRECT je efektívny pomocník vášho chudnutia.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
20,70 € s DPH
Cena bez DPH:
17,25 €
Vernostná zľava:
 • Popis
 • Alternatívy (8)

Nutrend Fat Direct

FAT DIRECT útočí na niekoľkých frontách na tukovú tkaninu. S pomocou FAT DIRECTU efektívnejšie využijete svoju tukovú tkaninu ako zdroj energie v bežnom živote.

FAT DIRECT napomáha:

 • k redukcii tukovej tkaniny
 • k zníženiu ukladania tukov
 • k zrýchleniu metabolizmu
 • k obmedzeniu chuti k jedlu a brzdiť apetít

Fat Direct podporuje:

 • stimuláciu organizmu (potlačenie pocitu únavy)
 • premenu tukov na energiu

Charakteristika účinných látok:
Guarana - je juhoamerická rastlina obsahujúca kofeín a niekoľko ďalších účinných látok. Guarana podporuje odolnosť voči fyzickej a psychickej únave, zlepšuje krvný obeh, podporuje zníženie hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerácie organizmu po namáhavom výkone, odďaluje proces starnutia a obmedzuje pocit hladu. Stimulujúce účinky guarany pretrvávajú až 6 hodín po použití a umožňuje zvýšiť fyzickú aktivitu, zároveň však nespôsobuje niektorý z vedľajších účinkov pozorovaných pri častom pití kávy (srdcová arytmia, nervozita, žalúdočné a črevné problémy).

Pre stimuláciu metabolizmu (urýchlenie látkovej výmeny) je pridaný extrakt Citrus Aurantium. Obsahuje adrenergné látky - synefriny, ktoré napomáhajú zvýšiť metabolický obrat a termogenéziu, čo má za následok aj zvýšené využívanie energie z tuku.

Prídavok extraktu z vrbovej kôry (White Willow Bark), ktorý obsahuje salicyny (soli kyseliny salicylovej) napomáha termoregulácii. Rozširuje cievy v periférii organizmu (väzodilatácia) a tým odvádza vznikajúce odpadné teplo.

L-Carnitin prenáša mastné kyseliny do miesta spaľovania do mitochondrií a tým podporuje tvorbu energie z tukov, podieľa sa na celkovej energizácii organizmu a zároveň výrazne prispieva k redukcii nadváhy, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.

Spoločne s L-Carnitinom sa na regulácii metabolizmu tukov podieľa aminokyselina L-Arginin. Napomáha využívaniu tukov pre získavanie energie a súčasne napomáha udržovať pozitívny pomer medzi tukových a svalových tkanín. L-Arginin napomáha aj rýchlejšej eliminácii potréningových metabolických splodín – urýchľuje regeneráciu.

L-Citrulin malát spôsobuje vzostup produkcie energie, čo má za následok intenzívnu podporu premeny zásobných tukov na energiu, ako pri fyzickom výkone, tak aj v kľudu.

Organicky viazaný trojmocný chróm je forma, ktorá je najefektívnejšie využiteľná organizmom. Reguluje hladinu krvného cukru (je súčasťou GTF - glukózového tolerančného faktoru) a tým obmedzuje nadmernú chuť k jedlu. Zlepšuje efektívne využitie cukrov a bielkovín prijímaných stravou. Znižuje hladinu cholesterolu, prispieva k zníženiu rizika aterosklerózy a srdcových ochorení.

Doporučené dávkovanie FAT DIRECTu:

 • 2 kapsule ráno na lačno, 2 kapsule v poobedných hodinách medzi jedlami
 • Max. dávka 4 kapsule za deň. Neprekračujte doporučené dávkovanie!
 • Upozornenie: neužívať pred spaním!
 • Obsah jednej kapsule = 835 mg


Použitie Fat Directu: podľa doporučeného dávkovanie prehltnite kapsule a zapite dostatočným množstvom vody alebo športového nápoja. Kapsule nehrýzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Doplnok stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a kojacie ženy. Ukladajte mimo dosah detí. Nenahradzuje pestrú stravu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Nutrend Fat Direct - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku