Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka Smartlon Gotrax (Kód produktu: 18890)

Elektrická kolobežka Smartlon Gotrax

Skladacia elektrokoloběžka s odpružením, vzduchom plnené kolesá, LCD displej, predné svetlo, stojan.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Skladacia elektrokoloběžka s odpružením, vzduchom plnené kolesá, LCD displej, predné svetlo, stojan. viac »

Farba
čierna modrá
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
627,10 € s DPH
Cena bez DPH:
522,56 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka Smartlon Gotrax

Elektrokolobežka Smartlon Gotrax je ideálnym dopravným prostriedkom na kratšie vzdialenosti, ktorý využijete pri dochádzaní do práce, na cestách na nákup alebo počas relaxačných vychádzok po okolí. Prístroj disponuje jednoduchým sklápacím mechanizmom, vďaka ktorému ju možno v okamihu zložiť a uschovať alebo zbaliť do auta. Odstavenie kolobežky kdekoľvek budete chcieť tiež nie je problém, pretože je vybavená praktickým stojanom. Na nerovnom teréne vám zase pomôžu vzduchom plnené 8,5" kolesá, ktoré sa lepšie prispôsobia povrchu. Navyše sú obe kolesá odpružené a zaisťujú tak maximálne pohodlie počas jazdy.

V prednom kolese sa nachádza výkonný motor so silou 250W, vďaka ktorému dosiahne kolobežka rýchlosť až 25 km/h. Zrýchlenie sa ovláda páčkou na pravej rukoväti, brzdí sa potom páčkou naľavo. Ovládanie kolobežky je tak jednoduché, že sa to behom chvíľky naučí každý. Za jazdy máte na výber z dvoch rýchlostných režimov - prvý vám dovolí meniť rýchlosť v rozmedzí 0-16 km/h, druhý je pre ostrejšiu jazdu na maximum. Na dobre viditeľnom LCD displeji môžete sledovať svoju aktuálnu rýchlosť a stav vybitia batérie. Nášľap aj kolesá majú protišmykový povrch, takže udržanie rovnováhy nebude nikdy problém. Okrem vynikajúcich jazdných vlastností sa elektrická kolobežka Smartlon Gotrax tiež pýši elegantným dizajnom bez akýchkoľvek vyčnievajúcich káblov, ktorého súčasťou je aj nenápadne umiestnené predné svetlo. Bez obáv s ňou tak môžete vyjsť aj za tmy.

S elektrickou kolobežkou Smartlon Gotrax sa vyhnete dopravným zápcham a získate skvelý spôsob, ako sa ľahko dostať do obchodu na rýchly nákup. Vo voľných chvíľach ju navyše môžete vziať na prechádzku do prírody a užiť si tak čerstvý vzduch. S maximálnym dojazdom 20 km máte veľa možností, kam sa pozrieť. S týmto všestranným vynálezom si skrátka užijete veľa zábavy.


Upozornenie: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. 


Technický popis:

Batéria Li-on 5,2Ah / 36V
Doba nabíjania 4 hod
Brzdy predné elektrické
Dojazd 20 km
Hmotnosť 12 kg
Kolesá 8,5” (plnené vzduchom)
Motor 250W
Napätie 36V
Minimálna odporúčaná výška jazdca  120 cm
Nosnosť 100 kg
Radenie páčka na riadidlách
Rozmery 110 x 42,5 x 112 cm
Rozmery v zloženom stave 112 x 42,5 x 40 cm
Rýchlosť 0 - 25 km/h (2 režimy: 0-16 km/h; 17-25 km/h)
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora predná časť

Poznámka: Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén bez protivetru, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Dojazd možno všeobecne tiež zvýšiť, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.

Elektrická kolobežka Smartlon Gotrax - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
100 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
120 cm
Batéria
Li-Ion 5,2Ah / 36V
Dojazd
20 km
Maximálna rýchlosť
25 km/h
Hmotnosť
12 kg
Výkon motora
250 W
Veľkosť kolies
8,5"
Brzdy
elektrické
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
110 x 42,5 x 112 cm
Typ kolies
bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v prednom kolese
Rekuperácia
nie
Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov