Outdoor>Outdoor a camping>Outdoorové hodinky a prístroje>Outdoorové prístroje > Outdoorový computer Suunto Vector HR (Kód produktu: SU-015301000)

Outdoorový computer Suunto Vector HR

NOVINKA! Špičkový outdoorový computer Suunto Vector HR - výškomer, barometer, kompas, teplomer, podsvietený displej

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

NOVINKA! Špičkový outdoorový computer Suunto Vector HR - výškomer, barometer, kompas, teplomer, podsvietený displej

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
189,10 € s DPH
Cena bez DPH:
157,58 €
Pôvodná cena:
217,80 €
- ušetríte 28,70 € (13%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)

Outdoorový computer Suunto Vector HR

Suunto Vektor HR je inštrument pre špičkové výkony, nie len u vytrvalostných športovcov, ale taktiež u turistov, cestovateľov, bežkárov a horolezcov, ktorí chcú neustále zlepšovať svoje výkony. Vyzbrojený výškomerom, barometrom, elektronickým kompasom a srdcovou frekvenciou monitoringu, budete mať informácie, ktoré potrebujete k zodpovednému rozhodnutiu v aktuálnom prostredí v ktorom sa práve nachádzate.

Technický popis:Meranie tepovej frekvencie
Nie sú to len vonkajšie podmienky, ktoré pri lezení musíte sledovať. Získajte cenné informácie o Vašom prostredí a jednoducho sledujte vplyv nadmorskej výšky na vašu tepovú frekvenciu. Limit zóny tepovej frekvencie, Vám zaistia dôležité dáta o Vašej námahe. Dostávajte presné informácie o tom, kedy v aktivite pridať alebo naopak zvoľniť. Tréning s monitorom HR Vám zaistí objektívne merítko námahy či už robíte dlhý výlet peši alebo krátky intenzívny tréning v telocvične. Sledovaním Vášho tréningového efektu rozhodujete o dňoch trénovania a o dňoch odpočinku.

Suunto Comfort Belt
Comfort Belt je textilný hrudný pás vyrobený z mäkkého materiálu. Úpravou pracky sa minimalizovalo riziko trenia a oderok. Suunto Comfort pásik je vybavený uzatvárajúcou sponou, pohodlne umiestnenou v jeho prednej časti, ktorá taktiež slúži ako kryt pre batérie. Prenáša dáta do Vášho tréningového počítača Suunto, vďaka technológii digitálneho prenosu ANT.

Výškomer 
S výškomerom s rozsahom merania až 9 000 m sa môžete vydať na akúkoľvek zo 14 svetových osemtisícoviek. Vector HR je charakterizovaný funkciou merania rozdielu výšky pri sledovaní vertikálneho posunu medzi jednotlivými stupňami stúpania/klesania. Má automatickú 24-hodinovú pamäť, ktorá každú hodinu ukladá nadmorskú výšku a mieru vzostupu/zostupu. Taktiež je vybavený možnosťou alarmu nadmorskej výšky a rôznymi funkciami pamäti. S funkciou denníku môžete zaznamenávať totálne, kumulatívne a vertikálne vzostupy/zostupy rovnako tak ako počet zjazdov.

Barometer
Suunto Vector HR zobrazuje aktuálny barometrický tlak a teplotu, ktoré sa stávajú hodnotnou informáciou k odhadu predpovedi a zmien počasia. Automaticky zaznamenáva dáta barometru za posledné 4 dni: prvých 6 h v 1-hodinových, potom v 6-hodinových intervaloch. Pokiaľ je referenčná hodnota nadmorskej výšky správne nastavená, prístroj zobrazuje súčasný tlak na úrovni hladiny mora, ktorý uľahčuje čítanie a pochopenie barometrickému tlaku vo vyšších polohách. Aj keď ste na horskej túre, nezabudnite, že zistené zmeny barometrického tlaku sa menia spoločnč s pohybom vo vertikálnom smere. To robí sledovanie zmien počasia komplikovanejším. Operačná teplota je –20°C až +50°C.

Elekronický kompas
Naviguje a určuje polohu pre bezpečné nájdenie Vašej cesty v divočine alebo v hmle. Elektronický kompas je vybavený bublinkou (vodováhou) pre presnejšie meranie. Pokiaľ je pri horizontálnej pozícii bublinka v kvapaline uprostred, je Vector HR schopný podať informáciu azimutu s presnosťou 3°. Ďalšou zobrazenou informáciou módu kompasu sú ako hlavné tak aj vedľajšie body a strelka Sever-Juh. Kompas môže byť taktiež nastavený na sledovanie určitého azimutu, čo umožňuje sledovanie zvoleného smeru v teréne. Funkcia deklinácia umožňuje opravu rozdielu medzi skutočným Severom a magnetickým Severom.

Presný čas
Ďalšou dôležitou funkciou pri Vašich outdoorových aktivitách, je reálny čas, ktorý môže byť zobrazený buď v 12h alebo 24h formáte.

Vlastnosti produktu:

 • Hodinky: aktuálny čas, duálny čas, dátum, tri denné alarmy, stopky.
 • Monitor FS: rozsah frekvencie srdca 20-240 úderov/min, cieľové zóny frekvencie srdca, stopky a odpočítavací časomer, HR pamäť.
 • Altimeter: rozsah zobrazenie aktuálnej výšky od -500 do 9000m, meranie vertikálnej rýchlosti, história zaznamenaných výškových údajov a alarm nadmorskej výšky
 • Barometer: tlak vzduch, indikátor barometrického vývoja (4dňová pamäť), meranie a zaznamenávanie tlakového rozdielu, digitálny teplomer.
 • Kompas: svetové strany, aktuálny azimut, uzamknutie azimutu, kalibrácia kompasu, nastavenie deklinácie, bublinová libela pre presnosť odčítavania, otočná ružica kompasu.
 • Užívateľsky vymeniteľná batéria
 • Suunto Comfort hrudný pás FS
 • Ľahké plastové puzdro
 • Svetlo na pozadí displeja
 • Vodotesnosť do 30m
 • Rozmery: 51,4 x 45,6 x 15,3 mm
 • Váha: 55 g
 • Záručná doba 24 mesiacov
 

Outdoorový computer Suunto Vector HR - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na použitie

Outdoorový computer Suunto Vector HR - Parametre produktu

Vodotesnosť
áno
Stopky
áno
Dátum
áno
Alarm
áno
Podsvietený displej
áno
Vonkajšia teplota
áno
Kompas
áno
Kalórie
nie
Fitness test
nie
Kódovaný signál
nie
Materiál tela
Kompozit
Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku