Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - biela (Kód produktu: 19888-2)

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - biela - biela

Skvelý spoločník s nízkou hmotnosťou a jednoduchým moderným dizajnom, ktorý vás bude sprevádzať na vašich cestách.

Skvelý spoločník s nízkou hmotnosťou a jednoduchým moderným dizajnom, ktorý vás bude sprevádzať na vašich cestách. viac »

Farba
čierna biela
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
518,40 € s DPH
Cena bez DPH:
432 €
Pôvodná cena:
596,60 €
- ušetríte 78,20 € (13%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Referencie (1)

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - biela

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino vás už na prvý pohľad zaujme svojím minimalistickým a napriek tomu moderným dizajnom. Užívajte si jednoduchú a pohodlnú jazdu vďaka tejto skvelej kolobežke, ktorá má dojazd až 25 km. Vďaka svojej nízkej hmotnosti 12,5 kg a jednoduchému systému zloženia sa behom okamihu zmení na kompaktného spoločníka.

Maximálna rýchlosť kolobežky je 20 km/h, a dá sa korigovať dvoma rýchlostnými módmi. Samozrejmosťou je aj bezpečná jazda, o ktorú sa postará kombinácia kotúčového a elektronického brzdového systému, kvalitné osvetlenie s dosahom až 6 metrov a protišmykové držadlá, vďaka ktorým sa stanú aj dlhšie trasy úplne pohodlnými.

O hladkú jazdu sa postarajú 8,5" kolesá, ktoré perfektne tlmia nárazy a naviac majú protišmykový vzor, takže si užijete bezpečnú bezstarostnú jazdu aj na mokrých cestách. Bezkomutátorový motor umiestnený v prednom kolese naviac nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu.

Kolobežka Fulmino s elektromotorom s výkonom 350 W disponuje možnosťou dvoch rýchlostných režimov: pomalý režim s maximálnou rýchlosťou až 15 km/h a rýchly režim, s ktorým sa dostanete až na 20 km/h, a ktorý zároveň spĺňa vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách. Súčasťou jednoduchej výbavy je aj prehľadný displej, ktorý je skvele čitateľný aj na priamom slnku či v noci. Môžete tak bez starostí sledovať kedykoľvek aktuálny stav batérie či rýchlostný režim. Zaobchádzať s kolobežkou sa naučí každý takmer okamžite - všetky funkcie možno totiž ovládať jediným tlačidlom, vrátane rozsvietenia predného svetla. Červené zadné svetlo sa aktivuje automaticky pri brzdení.

Batériu Li-Ion ľahko dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za cca 5 hodín. Na jedno dobitie s kolobežkou prejdete až 25 km, takže pri kratších trasách ju nemusíte zakaždým dobíjať, naviac máte neustále prehľad o stave batérie vďaka LED kontrolkám na displeji. V prípade vybitia batérie možno na kolobežke dôjsť aj núdzovo bez použitia motora.


Táto kolobežka je jednoducho ideálnou dizajnovou voľbou pre premiestňovanie po meste v dennom mestskom ruchu. Vo voľnom čase s ňou potom môžete vyraziť na výlety a užívať si čerstvý vzduch. Jej všestrannosť z nej robí ideálnu voľbu a skvelý spôsob, ako tráviť voľný čas.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov menovitá kapacita batérie neklesne pod 70% svojej celkovej kapacity v priebehu 12 mesiacov od nákupu.


Technický popis:

materiál rámu hliník
výkon motora 350 W
typ motora bezkomutátorový
maximálna rýchlosť 20 km/h
rýchlostné režimy 15/20 km/h
batéria Li-Ion, 7,8 Ah, 280 Wh, 36 V
dojazd na jedno nabitie až 25 km
čas pre plné nabitie cca 5 hodín
brzdy zadná kotúčová, predná elektronická
pneumatiky predné aj zadné nafukovacie
veľkosť pneumatík 8,5" (21,6 cm)
maximálne nahustenie 3,4 bar / 50 psi
rozmery nášľapu 41 x 14,5 cm
výška nášľapu (horná) 16 cm
výška nášľapu (spodná) 10 cm
výška riadidiel 111 cm
šírka riadidiel 42 cm
osvetlenie predné a zadné svetlo, automatické brzdové
rozmery kolobežky 108 x 43 x 114 cm
rozmery zloženej kolobežky 108 x 43 x 49 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 100 kg
hmotnosť 12,5 kg
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, stojanček, displej s ukazovateľom stavu batérie a aktuálneho rýchlostného módu, blatníky, zvonček

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - biela - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - biela - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
100 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 7,8Ah / 36V
Dojazd
25 km
Maximálna rýchlosť
20 km/h
Hmotnosť
12.50 kg
Výkon motora
250 W
Veľkosť kolies
8,5"
Brzdy
predná magnetická, zadná kotúčová
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1080 x 430 x 1140 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v prednom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka inSPORTline Fulmino - biela - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 4 / 5 podľa 1 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Šikovná na přesuny ve městě třeba do práce, ale vzhledem k její váze pro ženu příliš nedoporučuji přenášet, raději parkovat a připevnit stejně jako kolo bezpečnostním zavíráním.

Obsluha poměrně jednoduchá,ale techniku jízdy doporučuji nejprve někde párkrát natrénovat, než se vydáte na veřejné cesty ,chodníky a silnici. Nezapomeňte, že 1. nohu na stupátku musíte dát úplně dopředu a nezaklánějte se dozadu,spíš váhu mějte na té 1. noze vepředu.

Jsem zatím v tréninku a cvičení, na delší trati nevyzkoušeno

Má gumová nafukovací kola a tak ji lze použít i na slušnější veřejné komunikaci.

1. páka na rozložení a složení koloběžky jde velmi těžko ohnout

2. kupodivu je poměrně hodně těžká, 15 kg se mi nikdy nezdálo takhle těžkých ,asi je to pocit ?

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov