Kaša Nutrend B4 Activity

Ľahko stráviteľná kaša, vhodná pred začiatkom športového výkonu, dodá energiu, zasýti, ale nezaťaží tráviaci trakt.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Ľahko stráviteľná kaša, vhodná pred začiatkom športového výkonu, dodá energiu, zasýti, ale nezaťaží tráviaci trakt.

Príchuť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
6,50 € s DPH
Cena bez DPH:
5,42 €
Pôvodná cena:
7,60 €
- ušetríte 1,10 € (14%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (8)

Kaša Nutrend B4 Activity

Chystáte sa športovať? Ale neviete, čo zvoliť ako posledné jedlo pred záťažou? Vyskúšajte našu novú ľahko stráviteľnú kašu B4 ACTIVITY. Vďaka vyváženému zloženiu, ktoré bolo zostavené s ohľadom na potreby organizmu v záťaži, vám dodá nielen potrebnú energiu, ale aj vás čiastočne zasytí, ale nezostane vám ležať v žalúdku.

Kaša Nutrend B4 ACTIVITY je postavená na vybraných obilovinách (napr. ovosné vločky, pohanková kaša, kukuričná kaša, rýžová múka) v kombinácii s ľahko stráviteľnou bielkovinou v podobe srvátkového proteínového izolátu. Pre zvýšenie funkčnosti je naviac obohatená o špeciálne, postupne sa uvoľňujúce sacharid isomaltulózu (Palatinose™), ktorý vám bude užitočným zdrojom energie počas fyzickej aktivity. Ďalšou významnou zložkou je lecitín, ktorý je bohatým zdrojom fosfolipidov. Lecitín je nevyhnutný pre ochranu buniek, lebo je súčasťou všetkých bunkových membrán. Podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, pomáha organizmu odolávať stresu a zlepšuje pozornosť. Lecitín taktiež znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Športovci rozhodne ocenia schopnosť lecitínu odbúravať tuk z nežiaducich miest, nakoľko v organizme pomáha meniť zložité tuky (lipidy) a tuky jednoduché, ktoré potom pracujúce svaly môžu použiť ako významný zdroj energie počas fyzickej aktivity. Vďaka lecitínu budete mať viac energie pre vašu aktivitu.

B4 ACTIVITY nahradila kašu B4 SPORT, nielen že má inovované zloženie, ktoré zodpovedá najnovším poznatkov z oblasti športovej výživy, ale má taktiež novú lahodnejšiu chuť. Doprajte si pred tréningom chutné jedlo, ktoré vás pozitívne pripraví na výkon.

Technický popis:


Je určená pre:

  • doplnenie sacharidov a ľahko stráviteľných bielkovín tesne pred športovým výkonom. Postupné zásobenie organizmu energiou.
  • Isomaltulóza - Palatainose™ – je špeciálny druh sacharidu, ktorý vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom.
  • Sojový lecitin – je bohatým zdrojom fosfolipidov, pomáha energetickému metabolizmu, zlepšuje premenu tukov na využiteľnú energiu.


Príchute:

  • banán (5 × 60 g)
  • čokoláda (5 × 60 g)


Dávkovanie:
Kaša B4 ACTIVITY je svojim zložením vhodná ku konzumácii tesne pred športovým výkonom a to 30 – 60 minút, podľa intenzity fyzickej aktivity. Čím intenzívnejšia aktivita vás čaká (napr. preteky) voľte čas okolo 60 minút a viac. Pokiaľ budete aktivitu začínať s pozvoľnejším tempom môžete kašu skonzumovať aj 30minút pred začiatkom. Porciu kaše (60 g) zalejte cca 200 ml horúcej, nie vriacej, vody.

Určené pre zvláštnu výživu, vhodné pre športovcov. S cukrom a sladidlami. Nie je určené pre deti do 3 rokov! Ukladajte mimo dosah detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplotách do 25°C, mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Po otvorení je určené k okamžitej spotrebe. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku