Nápoj Nutrend Regener 10x75g

Špeciálna regeneračná formula v instantnej podobe určená pre vyčerpaný organizmus

Špeciálna regeneračná formula v instantnej podobe určená pre vyčerpaný organizmus

Príchuť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
20,20 € s DPH
Cena bez DPH:
16,83 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Video (2)

Nápoj Nutrend Regener 10x75g

REGENER je práškový koncentrát pre prípravu vysoko kvalitného potréningového nápoja určeného k podpore regenerácie po intenzívnom fyzickom výkone. Základ tvorí účinná kombinácia vybraných sacharidov, minerálov, vitamínov a s prídavkom ďalších funkčných látok pre maximálne rýchly nástup regeneračných procesov a prechod organizmu do anabolickej fázy (ochrana a rast svalovej hmoty).
REGENER slúži k rýchlej regenerácii energetických zásob organizmu, obnove vodného a minerálového prostredia a obnove svalovej hmoty.


Je určený pre:

  • naštartovanie maximálne rýchlej regenerácie - zvýšenie možnosti tréningových cyklov
  • rýchlu pomoc pri stavoch fyzického vyčerpania po výkone
  • doplnenie energetických zdrojov po výkone (svalového a pečeňového glykogénu)
  • návrat organizmu do "rovnováhy"
  • rýchle odstránenie "stresu organizmu" po výkone a urýchlenie detoxikácie

Odporučané dávkovanie:

  • Ihneď po ukončení fyzickej záťaže zmiešajte 75 g Regenerát s 450 ml čistej vody - riadne rozmiešajte v šejkri. Pripravený nápoj vypite po malých dávkach v priebehu cca 20 - 30 minút. Nikdy nevypite naraz. Dávku následne zapite ďalšími 200 ml vody.

Upozornenie: vo výrobku môžu byť viditeľné nerozpustené častice. Toto je prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je to závadou.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Nápoj Nutrend Regener 10x75g - videoOverené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku