Úvod > Aktuality a akcie > Program starostlivosti o zákazníka - inSPORTline

Program starostlivosti o zákazníka - inSPORTline

Program starostlivosti o zákazníka - inSPORTline

 

Vážení zákazníci,

v programe starostlivosti o zákazníka inSPORTline sme pripravili veľa výhod vďaka ktorým bude Váš nákup jednoduchý, bezpečný a tiež výhodný! Spoznajte tie najlepšie z nich:
 

1. Rozšírená záruka 5 rokov

Naše úsilie stále smerujeme k tomu, aby naše stroje boli kvalitné, stabilné a odolné. Kvalitou našich fitness strojov sme si istí, a preto ponúkame na veľa fitness a kardio stroje rozšírenú záruku 5 rokov. Tá sa vzťahuje na rám stroja, ako najnamáhanejšiu časť všetkých našich strojov.

2. Servis u zákazníka

Uvedomujeme si, že v prípade poruchy stroja je pre zákazníka komplikované stroj zabaliť a poslať ho k nám na opravu. Preto sme náš program starostlivosti o zákazníka rozšírili o službu "Servis u zákazníka", kedy sa v prípade poruchy stroja jednoducho spojíte s našim servisným tímom, ktorý v prípade potreby dorazí k Vám domov a stroj opraví na mieste bez nutnosti stroj baliť a posielať. Vám tak šetríme hlavne čas a úsilie, ktoré by ste inde museli vynaložiť v prípade požiadavky na reklamáciu poruchy stroja.

3. Zľava za vernosť až -15 %

Ako poďakovanie za Vašu priazeň máme pre Vás pripravený "Vernostný program stáleho zákazníka". Za každý Váš nákup na insportline.sk Vám pridelíme vernostnú zľavu, ktorú potom môžete využiť kedykoľvek v budúcnosti pre Váš ďalší nákup. Zľavy sa pohybujú od 1-10% a nešetríme ani akciami, kedy Vašu zľavu na vymedzenú dobu navýšime, v takú dobu je pre Vás nákup ešte výhodnejšie a zľavy môžu byť až 15%! Vernostná zľava sa započítava za nákupy urobené za posledných 730 dní.

4. Doprava zadarmo

Ako jedni z mála na slovenskom trhu ideme zákazníkovi naproti a náklady na dopravu tovaru sa snažíme znižovať ako len to je možné! Štandardne preto ponúkame dopravu zadarmo na všetky nákupy v hodnote nad 80 € s DPH a výnimkou nie sú ani časté akcia s dopravou zadarmo už od 12 € s DPH. 

 

Ďakujeme za Vašu priazeň!
Tím inSPORTline... 

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email