Úvod > Aktuality a akcie > Otestuj Paddleboard na vlastnej koži!

Otestuj Paddleboard na vlastnej koži!

Otestuj Paddleboard na vlastnej koži!


Na našich kamenných predajniach inSPORTline v Bratislave, Trenčíne a Košiciach máte možnosť paddleboard zapožičiať či už na jednu hodinu alebo na celý víkend. Zároveň Vám naši pracovníci poradia a podajú všetky informácie, ktoré Vám môžu pomôcť. Na vlastnej koži si tak môžete vyskúšať, ako sa Paddleboard na vode správa alebo aké sú rozdiely medzi jednotlivými modelmi. Paddleboarding je čím ďalej obľúbenejšiou zábavou na vode, akonáhle vyskúšate, budete mať jasno! V prípade zakúpenia Paddleboardu Vám bude čiastka za zapožičanie vrátená.

 Kedy a kde môžem paddleboard otestovať?


Paddleboardy si môžete zapožičať cez týždeň od 10:00 - 18:00, alebo v sobotu od 09:00 - 13:00 v Bratislave a Košiciach a cez týždeň od 9:00 - 18:00, alebo v sobotu od 09:00 - 13:00 v Trenčíne. V každom meste je vhodné prostrednie, kde môžete Paddleboard vyskúšať. Dôkladné preverenie je už potom čisto na Vás.

 Čo budem pred zapožičaním potrebovať a aká je cena?

Hodinové taxy Denné taxy
Pondelok - Piatok  4 €/hod. Pondelok - Piatok  15 €/deň
Sobota  5 €/hod. Sobota - Nedeľa 20 €/víkend

Pred zapožičaním budeme požadovať predloženie preukazu totožnosti a vrátnu kauciu vo výške 100 €. Bližšie informácie a podmienky Vám radi upresnia predajcovia na našich predajniach. 

 
 

 Mohlo by Vás zaujímať:


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku