Úvod > Bola som zavalitej postavy.

Bola som zavalitej postavy.

Volám sa Jana a mám 38 rokov. Pracujem ako zdravotná sestra v nemocnici a preto mi moj tuk prekážal. Tak som sa rozhodla niečo s tým robiť.

Bola som zavalitej postavy.
Už aj kamarátky mi hovorili, že som dosť obézna a mala by som s tým niečo začať robiť.
Tak som začala. Rozhodla som si kúpiť nejaký stroj na cvičenie. Chcela som tak do 400 eur.

Známi mi povedali o stránke insportline.sk, že tu nájdem výborné produkty, pomocou ktorých budem mať dobrú postavu.
Tak som sa pozrela na insportline.sk a hned ako som klikla na stránku, tak som uvidela veľké množstvo tovarov. No mala som z čoho vyberať. 

Chcela som najprv niečo ako bežiaci pás, ale potom som si to rozmyslela. Povedala som si, že si pôjdem radšej von zabehať, aj ked pás je tiež dobrý. Objednala som si cyklotrenažér inSPORTline EVOTRON, kapsule na chudnutie Drink Nutrend carnitine liquid (2 balíky) a gymnastickú loptu inSPORTline Top Ball.

Cvičím zhruba trištvrte roka. Môžem s radosťou povedať, že som stratila prebytučný tuk. Mala som predtým 115 kg, čo je veľmi veľa a teraz mám len 91, aj ked aj to je dosť, ale oproti tomu predtým je to dosť výrazný pokrok.

Nebolo to však také jednoduché. Bolo za tým veľmi veľa snahy. Už som si aj viackrát povedala, že
prestanem, lebo sa mi nechcelo, ale potom som sa vždy nakoniec odhodlala.

Musela som cvičiť pravidelne a začať sa stravovať zdravo. Jedávala som veľké množstvo zeleniny a ovocia (grepy), ktoré aj znižujú cholesterol a neobsahujú tuky. Obmedzila som úplne slaniny, salámy, klobásy, sladkosti. Aj ked sú sladkosti dobré, musíme ich konzumovať v nie veľkých porciách, lebo priberiete. Ja som sa sladkostí vzdala.

Čo sa týka pitného režimu, tak pijem minerálny alebo čistú vodu, no niekedy si dám aj nejaký ten džús. Ale také vody ako sprite, coca cola... tak to už nie.

Stravujem sa zdravo a poctivo cvičím každý deň. Ked chce niekto schudnúť, musí dodržiavať tieto zásady, inak bude jeho snaženie márne. Zbytočne budeme cvičiť, ked sa budem úplne nezdravo stravovať a čo pri cvičení dáme dolu (kalorie), potom zase priberieme naspäť. 

Držím všetkým palce a nervy, nech vám to výjde s chudnutím a celkovo cvičením. Je to síce ťažké, ale výsledky stoja za to!!!

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku