Úvod > Konfekčnú veľkosť 44 som vymenila za veľkosť 40.

Konfekčnú veľkosť 44 som vymenila za veľkosť 40.

Ako áno, ako nie, jedného pekného dňa som ako 52 ročná žena musela skonštatovať, že roky nezastavím a čo je horšie, bolesti krížov tiež nie.

Konfekčnú veľkosť 44 som vymenila za veľkosť 40.
Po absolvovaní všetkých možných vyšetrení, rehabilitácií, po odskúšaní účinku rôznych liekov som dospela k záveru, že bez starostlivosti o svoju vlastnú kondíciu to jednoducho nepôjde.
            
Ako prvé som si obstarala trekingové topánky so špeciálne odpruženou pätou a palice na Nordic walking. Mimochodom, nebolo by od veci robiť krytky na hroty z odolnejšieho materiálu, pretože Nordic walking ma natoľko uchvátil, že za sezónu - júl 2011 až december 2011 som zodrala 2 sady.

Zo všetkých dostupných športov, pri mojej definitívne poškodenej chrbtici, sa mi práve tento osvedčil najviac-príroda, čerstvý vzduch, pes, tempo, ktoré si určujem sama a neskutočné endorfíny. Moje športové vybavenie sa postupne rozšírilo o pulzometer. Veď prečo nespojiť príjemné s užitočným - budovanie svalstva chrbta, brucha, nôh a rúk s úpravou váhy. Na stránke insportline.sk som naštudovala nielen ako správne používať palice, ale tiež aký pulz je potrebný pre spaľovanie tukov vzhľadom na vek a výšku. 
 
A začalo chudnutie. Moja výška je 177 cm, takže napriek váhe 82 kg to nebolo až také zlé. Keď som ale každý týždeň zo začiatku zhodila 0,5 kg a z toho aj 0,5 kg tukov, radosti nebolo konca. Začala sa mi meniť postava - zmenšila som sa o dve konfekčné veľkosti, z čoho bol nešťastný manžel - chcelo to zmeny v šatníku. 
 
Stránka insporline.sk ma inšpirovala k preštudovaniu mnohých strojov, pretože zima sa blížila a chôdza v lese bola v ohrození. Vtedy som si vybrala vibromasážny prístroj inSPORTline Violet, ktorý som považovala za použiteľný až do neskorého veku. Nemýlila som sa. Dnes na ňom cvičím ja, ruky na lanách posiľuje syn a manžela som tiež párkrát videla naťahovať lanká. Mimochodom je ideálne umiestniť ho k televízii...

Od júla do decembra som zhodila 8 kg -viď prílohy, konfekčnú veľkosť 44 vymenila za veľkosť 40 a navyše, vďaka Violetke, si svoju upravenú hmotnosť udržiavam dodnes.

Moje plány do budúcna? Walking Trainer trenažér - tiež k televízii...
          
A záver? Všetko, pre čo sa nadchnete, Vám spríjemní život. Tak prečo si nepovedať, že teraz mám čas na seba a pre seba?
  
Zdravím Vás a Vašich zákazníkov, budem rada, ak ktosi prežije to, čo ja. Veľa endorfínov vyplavených po použití Vašich cvičebných strojov a pomôcok želá Ota K.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku