Úvod > Mojím vzorom sa stal Arnold Schwarzenegger.

Mojím vzorom sa stal Arnold Schwarzenegger.

Pred tým ako som začal cvičiť mal som nadváhu a to aj sťažovalo môj život.

Mojím vzorom sa stal Arnold Schwarzenegger.
Volám sa Matúš Lešundák mám 13  rokov. Pochádzam s Kežmarku a momentálne bývam Spišskej Belej. Moje záľuby sú hlavne cvičenie - už rok - a pc hry.

Pred tým ako som začal cvičiť mal som nadváhu a to aj sťažovalo môj život. Začal som s karate ale ta nadváha mi to sťažovala. Neskôr zase s futbalom a dopadlo tak isto. Cítil som sa v škole trápne, mal som brucho za desiatich. Najhoršie to bolo na telesnej - nikto nemal s behaním problém iba ja. Rozhodol som sa to zmeniť pretože mi to proste vadilo.

Poobzeral som sa na internete po rôznych stránkach a našiel som stránku inSPORTline.sk. Mali tam činky, lavičky, závažia a tyče za výhodne ceny, tak som neváhal a popýtal mamu a otca nech mi to kúpia, že nebudú ľutovať.

Mojím vzorom sa stal Arnold Schwarzenegger chcel som vyzerať ako on. Ako prvé z inSPORTline som si vybral dve vzpieračské tyče a 100 kg závažia. Nakúpil som prv za 160 € o 6 dní mi to prišlo kuriérom a na druhý krát som si objednal za 115 € .

Môj plán na cvičenie som si dal na každý druhý deň. Prvé pozitívne výsledky som dosiahol za necelý mesiac. Schudol som 5 kíl a o necelé dva mesiace som začal naberať svalovej hmoty momentálne mám 76 kg. Pred cvičením som mal 57. Takže som nabral 19 kíl svalovej hmoty.
Tuku už mám oveľa menej a som stým spokojný. V cvičení som pokračoval hlavne kvôli optimálnym výsledkom, to bolo hlavne schudnutie a neskôr to bolo že som sa chcel aj chcem stať kulturistom. Môj stav sa za rok veľmi zlepšil cítim sa ako fyzicky tak aj  psychicky vynikajúco. 

Odporúčam všetkým ktorý majú rovnaký sen ako ja stáť sa niekym a niečim nepočúvajte druhých. Je to váš sen nie ich. Závisť zabíja sen, trpezlivosť vyhráva!

A na záver: najviac mi pomáha moja rodina. S mojim bratom sa veľmi nemáme radi, stále mi hovoril, že nič s toho, ale nepočúval som ho a nakoniec som sa úplne od základov zmenil.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov