Úvod > Nikdy som aktívne nešportoval.

Nikdy som aktívne nešportoval.

Dobrý deň, moje meno je Roman, pochádzam z Bratislavy. Som podnikateľ. Nikdy som aktívne nešportoval. Zvyčajne som sa len prizeral na šport.

Nikdy som aktívne nešportoval.
Aj keď som vždy jedol primerane, nemal som postavu, po akej by som túžil a na akú by som bol spokojný. Práve naopak, nebol som ani tučný, ani chudý. Taký zlatý stred. Ale chcel som niečo viac.

Mal som 85 kg, ale chcel som niečo schudnúť, hlavne ale vyšportovať trošku brucho. Stále sa usilujem, aj keď to ide pomaly.

Najhoršie boli začiatky. Vôbec sa mi nechcelo cvičiť. Ale ak si zvyknete, tak vás to začne baviť a potom je to paráda.

Mám Multifunkčnú lavičku inSPORTline Bastet Je to dobré na svaly, ale aj na precvičenie celého tela. Myslim si, že je to dosť kvalitné. Tento stroj nestojí nejako veľa peňazí, takže si ho môžu určite dovoliť tí, ktorí si chcú vyformovať postavu.

Od teraz, ked cvičím dodržujem prísnu diétu. Pijem vodu a jem len strašne málo. Kúpil som si aj proteín. Vdaka nemu budem mať lepšiu postavu skôr. Uvidím, ako to bude fungovať.

Ale už teraz sa teším na výsledok. Niečo som už schudol, ale určite sa dá ešte viac. Začínam cítiť, že si formujem postavu a ked si chytím svaly, už aj tam niečo cítim :).

Dúfam, že budem čoskoro dobre vyzerať, lebo sa blíži leto :). Dakujem za prečítanie :) prajem aj vám úspech...

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku