Úvod > O firme

O firme

Spoločnosť inSPORTline s.r.o. je významným slovenským výrobcom a dovozcom fitness zariadení a športového tovaru, výrobkov pre voľný čas a motocyklových doplnkov. Vznik spoločnosti je datovaný rokom 2001 v Trenčíne.

Pod značkou inSPORTline, Worker a W-tec vyrábame a dovážame výrobky z Rakúska, Českej Republiky, Talianska, Číny a ďalších krajín Európy a Ázie. Predajňa, sklady a kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v Trenčíne.

Náš sortiment zahŕňa všetko pre šport, fitness a voľný čas - rotopédy, posiľňovacie stroje, bežecké pásy, elipticaly, vibromasážne stroje, kolieskové a zimné korčule, bicykle, skateboardy, kolobežky, potreby pre billiard, tenis, futbal, basketbal, volejbal a mnoho ďalších.

Pre obchodných partnerov máme vypracovanú stratégiu podpory predaja našich výrobkov v kamenných predajniach. Každý obchodný partner obdrží do svojej predajne bezplatne farebné katalógy výrobkov inSPORTline, Worker alebo Worker - Moto vrátane cenníkov. Farebné katalógy obsahujú technické parametre tovaru a doporučené predajné ceny pre koncových zákazníkov. Ukážku katalógov a informácie o veľkoobchodnej spolupráci nájdete TU.

Pre zákazníkov sú 24 hod. denne v prevádzke eShopy www.inSPORTline.sk, www.Worker.sk a www.Wtec-Moto.sk na ktorých pripravujeme každý mesiac výnimočné AKCIE - výrobky za bezkonkurenčné ceny na trhu. Našou kvalitou zariadení sme si istí a preto pri vybraných výrobkoch ponúkame pre vás dokonca Rozšírenú 10 - ročnú záruku. Vieme aké dlhé a náročné je zmontovať si zariadenie sami, preto Vám, našim zákazníkom ponúkame pri vybraných produktoch možnosť priobjednať si Montáž, kde sa o montáž a profesionálne nastavenie postarajú naši profesionálni technici. Pri vybavení reklamácie a zabezpečení náhradných dielov budete prednostne a bez zbytočných predlžovaní vybavení.

Spoločnosť inSPORTline s.r.o. dňa 18. 05 .2010 vo svojom neustálom zdokonaľovaní služieb zákazníkom prešlo certifikačným procesom SAECu s cieľom maximálne informovať spotrebiteľa o jeho nákupe, o tovare a podmienkach nákupu. Certifikáciou však proces zdokonaľovania eShopov nekončí, budeme sa neustále snažiť maximalizovať spokojnosť našich zákazníkov! Sme držiteľmi certifikátu SAEC - Bezpečný nákup pre eShopy  www.inSPORTline.skwww.Worker.skwww.Wtec-Moto.sk.

Nadviazali sme spoluprácu s viacnásobnou Majsterkou Sveta vo fitness Mariettou Žigalovou. Na základe dlhoročných skúseností Marietty Žigalovej vieme, čo je pre našich zákazníkov najlepšie. Vďaka tomu, prinášame našim zákazníkom stále nové možnosti . V spolupráci s Mariettou Žigalovou sme vytvorili Fitness centrum ,, inSPORTline Family Fitness" vybavené profesionálnymi zariadeniami od spoločnosti inSPORTline. Pod vedením Marietty Žigalovej dostanete plnohodnotný osobný tréning pomocou ktorého dosiahnete svoj vytúžený cieľ.

Vaše otázky a pripomienky môžete zasielať na e-mail info@insportline.sk

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku