Úvod > Platba platobnou kartou

Platba platobnou kartou

Prijímame karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavateľské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfnych) kariet. Použitím elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné len v prípade, že to umožňuje Vaša vydavateľská banka. Ďalej niektoré banky vydávajú tzv. virtuálne karty, ktoré sú určené výhradne k nákupu na internete.

INFORMUJTE SA U SVOJEJ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVANIA VAŠEJ KARTY K PLATENIU NA INTERNETE.

Platba kartou sa oplatí

Platba kartou je bezpečná

Aké karty prijímame?

VISA VISA Electron MasterCard Maestro

Ako u nás zaplatíte?

Pokiaľ sa rozhodnete za vybraný tovar/službu využiť k platbe Vašu platobnú kartu, označte druh platobnej karty. Potom čo budete presmerovaný do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 - posledné trojčíslie predtisknuté na podpisovom prúžku Vašej karty. Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozluštiteľný zakódovaný prenos dát a nám len zdelí výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát na verejné počítačové siete. O výsledku transakcie ste informovaný e-mailom.


Prítomnosť log Verified by Visa kartovej asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode.

Pokiaľ nám banka nepotvrdí platbu Vašej karty, môže to byť z následujúcich dôvodov :
Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov