Úvod > Poznáte z TV

Poznáte z TV

Poznáte z TV - inSPORTline tréning s Davidom Hufom 1. diel: Steppery

Pozrite sa na inSPORTline videotréning s Davidom Hufom - majstrom sveta v športovom aerobiku a profesionálnym fitness konzultantom. Prvý diel je zameraný na tému steppery. Stepper je vhodnou posilňovacou pomôckou pre efektívne precvičenie a formovanie postavy, zvlášť pre posilňovanie problematických partií ako sú sedacie svaly, stehná a boky. Cvičenie na stepperoch inSPORTline je veľmi prirodzené, bezpečné a časovo nenáročné.

Kompletná ponuka - Steppery inSPORTline.


Poznáte z TV - inSPORTline tréning s Davidom Hufom 2. diel: VibroGymy

Pozrite sa na inSPORTline videotréning s Davidem Hufom - majstrom sveta v športovom aerobiku a profesionálnym fitness konzultantom. Druhý diel je zameraný na tému VibroGymy. VibroGym je moderný tréningový stroj pre trénovanie a udržovanie športovej postavy. Cvičenie na Vibromasážnom stroji výrazne spevňuje svalový korzet, zlepšuje prekrvenie podkožia a činnosť lymfatického systému. Pravidelným cvičením dochádza k odbúravaniu celulitídy.
 
Kompletná ponuka - VibroGymy inSPORTline.


Poznáte z TV - inSPORTline tréning s Davidom Hufom 3. diel: Bežecké pásy

Pozrite sa na inSPORTline videotréning s Davidom Hufom - majstrom sveta v športovom aerobiku a profesionálnym fitness konzultantom. Tretí diel je zameraný na tému bežecké pásy. Bežecký pás je vhodnou posilňovacou pomôckou pre efektívne precvičenie a formovanie postavy, zvlášť pre posilňovanie problematických partií ako sú sedacie svaly, stehná a boky. Cvičenie na bežeckých pásoch inSPORTline je veľmi prirodzené, bezpečné a posilňuje kardiovaskulárny systém.

 Kompletná ponuka - Bežecké pásy inSPORTline.


Poznáte z TV - inSPORTline tréning s Davidom Hufom 4. diel: Eliptické trenažéry

Pozrite sa na inSPORTline videotréning s Davidom Hufom - majstrom sveta v športovom aerobiku a profesionálnym fitness konzultantom. Štvrtý diel je zameraný na tému Eliptické trenažéry. Eliptikaly sú moderné fitness stroje pre formovanie postavy a celkové zvýšenie fyzickej kondície. Cvičenie napodobňuje beh na lyžiach čo je jeden z energeticky najnáročnejších športov. Cvičenie zapája svalstvo celého tela a práve vďaka tomu je veľmi efektívne.

Kompletná ponuka - Eliptické trenažéry inSPORTline


Poznáte z TV - inSPORTline tréning s Davidom Hufom 5. diel: Posilňovanie brucha

Pozrite sa na inSPORTline videotréning s Davidom Hufom - majstrom sveta v športovom aerobiku a profesionálnym fitness konzultantom. Piaty diel je zameraný na tému posilňovanie brušných svalov. Posilňovaním na fitness strojoch inSPORTline docielite efektívneho precvičenia a formovanie postavy. Pravidelné cvičenie je vhodné predovšetkým pre posilňovanie problematických partií v ktorých dochádza k zvýšenému ukladaniu tukových buniek ako je práve oblasť bruška a bokov. Cvičenie na posilňovacích a fitness strojoch inSPORTline je veľmi prirodzené, bezpečné a časovo nenáročné.

Kompletná ponuka - Posilňovacie stroje na bruško inSPORTline.


Poznáte z TV - inSPORTline tréning s Davidom Hufom 6. diel: Balančné podložky

Pozrite sa na inSPORTline videotréning s Davidom Hufom - majstrom sveta v športovom aerobiku a profesionálnym fitness konzultantom. Šiesty diel je zameraný na témú Balančné podložky. Posilňovaním s pomocou balančných podložiek inSPORTline docielite efektívneho precvičenia a formovania všetkých častí postavy. Pravidelné cvičenie je vhodné predovšetkým pre posilňovanie problematických partií v ktorých dochádza k zvýšenému ukladaniu tukových buniek ako je práve oblasť bruška, bokov, sedacích svalov, ramien a stehien. Cvičenie na balančných podložkách inSPORTline je veľmi prirodzené, bezpečné a časovo nenáročné.

Kompletná ponuka - Balančné podložky inSPORTline.


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku