Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Prečo cvičiť na vibromasážnych strojoch

Cvičenie na vibračných plošinách je až trikrát účinnejšie ako na väčšine strojov v posilňovniach. 


Ako pomáha cvičenie na vibračných plošinách?

Zmeny k lepšiemu na svojej postave poznáte aj keď cvičíte napr. len trikrát týždenne v krátkych intervaloch. Pravidelné cvičenie posilňuje svaly a zvyšuje celkovú pružnosť a telesnú hybnosť, zlepšuje krvný obeh a umožňuje posilniť a zlepšiť metabolizmus a lymfatický systém čo napomáha pri redukcii váhy. 

Cviky na vibromasážnych strojoch

Existuje niekoľko skupín cvikov, ktoré môžete na vibračných plošinách vykonávať. Napríklad pre posilňovanie bicepsov, tricepsov, ramien, rúk a bočných svalov postačia bežné avšak pomalé kľuky. Klasické „sklapovačky“ sú ideálne pre brušné svaly. Pre lýtka, zadok, brucho a relaxáciu stačí len vzpriamený postoj s mierne pokrčenými kolenami. 

Zmenou cvičebnej polohy môžete v jeden okamžih aktivovať rôzne skupiny svalov do preťahovacieho alebo posilňovacieho stavu a zamerať sa tak na konkrétne telesné partie. Cvičenie na vibračných plošinách je nenáročné, umožňuje komukoľvek bez ohľadu na vek, alebo kondíciu rýchlo a efektívne trénovať a to bez škodlivej námahy kĺbov.

Pri cvičení na Vibračných posilňovacích strojoch sú minimálne namáhané šlachy a kĺby. Cvičenie na nich slúži aj ako prevencia osteoporózy. Cvičiť na týchto strojoch po operáciách, s umelými kĺbmi, cukrovkou, epilepsiou a v tehotenstve môžete len na odporučenie ošetrujúceho lekára.

Pozrite sa na odporúčané vibračné plošiny


Súvisiace informácie

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter