Úvod > Ionto-magnetické náramky TRION:Z

Ionto-magnetické náramky TRION:Z

Ionto-magnetické náramky TRION:Z


Výrobky TRION:Z

kombinujú blahodárny vplyv záporných iontov s terapeutickým účinkom vysokoakostných feritových magnetov s indukciou 1000 gaussov. Vytvára tak v súčasnosti jediný výrobok svojho druhu a pre svoje preukázateľné terapeutické vlastnosti si získali obľubu vrcholových športovcov aj bežných ľudí.

Jedinečná technológia Stayers™ zaručuje emisiu 50 až 100 násobne väčšieho množstva záporných iontov ako magnetické, silikónové a titanové náramky konkurenčných výrobcov. Patentovo chránené usporiadania polarit ANSPO maximalizuje tok magnetického pola a umožňuje hlboké preniknutie do tkanín a svalov. Poskytuje tak úľavu od bolesti, podporuje uvoľnenie svalového napätia a zvýšenie krvného toku pohybového aparátu v mieste pôsobenia.

  • výrobky Trion:Z sú jediným produktom tohto typu s medzinárodnou certifikáciou ISO
  • tvárami dnešných Trion:Z v Českej Republike sú majstri sveta Petr Vampola, Petr Koukal, a taktiež víťaz svetového poháru v dlhom triatlone a najlepší triatlonista ČR Petr Vabroušek
  • magnetické náramky Trion:Z sú certifikované ako schválené zdravotnické pomôcky japonským ministerstvom zdravotnictva.Často kladené otázky:

Ako veľký náramok si mám kúpiť?
Ako tesno budete náramok nosiť, je založené na osobnej preferencii. Je to pružný materiál, prispôsobí sa Vašej ruke. Rozhodne odporúčame voľnejší. Zmerajte si zápästie pomocou pásky a kúpte o niečo väčšiu veľkosť.

Môžem nosiť viac ako jeden výrobok?
Ano. Veľa ľudí nosí viac ako jeden. Pokiaľ sa Vám začne točiť hlava, budete príliš stimulovaný alebo budete cítiť zvýšené prúdenie krvi pri nosení viac výrobkov, odoberte jeden.

Môžem nosiť Trion:Z stále?
Trion:Z je možné nosiť 24 hodin denne, 7 dní v týždni. Dá sa nosiť aj pri sprchovaní, ale veľa ľudí náramky pri kúpaní nepoužíva, aby sa vyhnuli následnemu sušeniu. Trion:Z drží svoju silu aj mokrý alebo dokonca vystavený slanej vode. Je treba dôkladne opláchnuť, aby zachoval svoj vzhľad. Pri neurologických bolestiach (krk, ramená, chrbát, zápaly) je treba na poškodené miesto a väzy prikladať magnety ANSPO miestne, formou náhrdelníku, a ešte lepšie dvoch spojených náhrdelníkov. Magnety s technológiou ANSPO sa na vláknu dajú posúvať, nastavte ich na bolestivé miesta.

Ako výrobky Trion:Z prať?
Mali by ste ich umyť v teplej vode s použitím jemného čistiaceho prostriedku, ako je na jemné prádlo. Zavesiť na suchu. Nedávajte ich do práčky alebo sušičky. Bolesti úponov (lakeť, achilova šlacha, koleno) sú však najčastešie spôsobené skrátením veľkých svalov po námahe. Magnety ANSPO stiahnuté svalsto uvoľnia. V týchto prípadoch je treba náhrdelník upevniť (stačí zaviazať na uzol) na pulzné body svalu, ktorý na úpony pôsobí. K úľave dochádza v tomto prípade veľmi skoro.

Ako pôsobí Trion:Z na iných častiach tela ako na zápästí a krku?
Výrobky sú koncipované na pulzné body zápästie a krk. Okysličenie a prúdenie krvi, ktoré podporuje ozdravné procesy, prebieha v celom tele. Je veľmi vhodné použitie na členku (v kombinácii so zápästím je vynikajúci pomocník pri menštruačných bolestiach).

Mám si robiť starosti, keď mám kardiostimulátor alebo iné lékárske zariadenie?
Všetky zariadenia alebo výrobky, ktoré pracujú na bázi magnetov alebo magnetických polí je treba zvážiť pri použití Trion:Z a konzultovať s lékárom.

Ako rýchlo začne Trion:Z pôsobiť?
Pokiaľ je liečený problém čerstvý (zdravotné problémy netrvajú dlho) a nie je príliš závažný, účinky sa prejavia veľmi skoro, rádovo v hodinách. Ak sa jedná o bolesti závažnejšie alebo, ak sa vyvíjali niekoľko rokov, môže trvať aj niekoľko týždňov, než sa efekt liečby dostaví. V takýchto prípadoch sa nevzdávajte a dočasne pridajte ďalší výrobok Trion:Z.

Môžem nosiť Trion:Z zároveň s hodinkami?
Ak máte mechanické hodinky (ktoré sa musia ručne natáčať), mali by ste nosiť Trion:Z na opačnom zápästí. Je rozdiel v nosení náramku na ľavej a pravej ruke?Áno, na ľavej ruke je odporúčané nosiť náramok pri zvýšenom krvnom tlaku. Preventívne, na zvýšenie a pri kolísavom krvnom tlaku noste výrobok na pravej ruke.

Použitie TRION:Z