Úvod > Ako čítať účinky výrobku?

Ako čítať účinky výrobku?

RADARVÝBER VÝROBKOV

Vieme dokonale, že výber vhodných doplnkov stravy je kľúčom k úspechu v každej športovej disciplíne. Preto sme pripravili pre našich zákazníkov jednoduchý navigačný program, ktorý uľahčí orientáciu v našej širokej ponuke výrobkov. Chcete vedieť, ktorý prípravok bude pre Vás optimálny? Premýšľate, na aké záťažové parametre a v akej miere má vplyv jeho pravidelné užívanie? Alebo jednoducho chcete navzájom porovnať niekoľko výrobkov. Teraz je to ľahšie, než si myslíte! Každý výrobok má svoj individuálny RADAR. Stačí jeden pohľad a už budete poznať hlavné účinky výrobku a k akému tréningovému cieľu je najvhodnejší.

 

PRÍKLADOVÝ RADAR K VÝROBKU REDFASTER:

IRON BODY je oddelenie určené najtvrdším a najsilnejším športovcom. Ľuďom, ktorí si vytýčili jeden hlavný cieľ: dosiahnuť čo najväčšiu svalovú hmotu. V tejto kategórii nájdete najúčinnejšie doplnky a prípravky s anabolickými účinkami, ktoré Vám zabezpečia najlepšie efekty v nárastu váhy. Vďaka nim budete monštruózny a Vaša postava bude budiť rešpekt.

HMOTNOST: Máte rýchlu látkovú výmenu? Napriek bohatému jedálničku a ťažkým tréningom nemôžete získať vytúženú váhu? Výrobky z tohto oddelenia Vám pomôžu rýchlejšie zmohutnieť.

SVALY: Vaším cieľom je nárast čistej svalovej hmoty? Snívate o väčšom svalovom obvode, ale bez zbytočného priberania kilogramov? Výrobky z tejto skupiny zabezpečí, že sa Vaše telo premení v skalu.
HMOTNOSŤ - 0
SVALY - 0

MAX DYNAMITE je oddelenie vytvorené pre výnimočných silákov, ktorí chcú z útrob svojich svalov získať skryté poklady nadľudskej sily a možností. Tieto výrobky zabezpečia, že Vaša päsť porazí protivníka silou uragánu a zvládnete každú záťaž v posilňovni. V tejto kategórii nájdete najúčinnejšie energetické a povzbudzujúce prostriedky, ktoré zlepšia rýchlosť Vašej reakcie a dajú Vám energiu a silu dynamitu.

SÍLA: Trénujete disciplínu, v ktorej má sila rozhodujúci význam? Chcete zlepšiť svoje výsledky? Hľadáte impulz, ktorý Vám pomôže prekonať hranicu k vytúženému cieľu alebo poraziť protivníka? Pocíťte silu a moc! Vyhrávajte!

VYTRVALOST: Dlhé a maximálne intenzívne tréningy Vás vyčerpávajú? Chýba Vám energia, aby ste vydržali až do konca? Je čas to zmeniť! Načerpajte "palivo" najvyššej kvality pre svoje svaly.

SILA - 5
VYTRVALOSŤ - 5


FAT EXECUTOR je oddelenie pre všetkých, ktorí intenzívne trénujú a potrebujú sa zbaviť zbytočného "balastu". Chcete dosiahnuť ideálneho tela bez tuku s krásne vyrysovanými svalmi alebo sa jednoducho zbaviť niekoľkých prebytočných kilogramov? V tomto oddelení nájdete najefektívnejšie prostriedky podporujúce redukciu telesnej hmotnosti a zlepšujúce rýchlo krivky Vašej postavy.

VYRYSOVÁNIE SVALOV: Máte ľahkú nadváhu alebo sklon k priberaniu? Nerobte si s tým hlavu! Vytvorili sme ideálne výrobky pre Vás, ktoré zvýši efektivitu redukčnej diéty a umožní Vám navždy zhodiť prebytočné kilá.

HUBNUTÍ: Chcete roztočiť látkovú výmenu a rýchlo spáliť nechcený tuk? Chcete ukázať tvrdé a dobre vyrysované svaly? Naše výrobky sú neobyčajne účinnou zbraňou v boji s podkožným tukom!
RYSOVANIE SVALOV -  0 
CHUDNUTIE- 2

BODY PROTECTION je oddelenie určené pre všetky aktívne osoby, ktoré sa chcú komplexne starať o svoj organizmus. Dokonca aj silné telo vyžaduje dodatočnú ochranu! Bez vhodnej dávky vitamínov, minerálov a regenerujúcich zložiek nefunguje organizmus správne. Získajte stratenú formu a vitálnu silu! Chráňte sa proti preťaženiu a nebezpečnými úrazmi!

KONCENTRÁCIA: Cítite sa preťažený? Chýba Vám chuť sa učiť, pracovať alebo cvičiť? Chcete si zlepšiť koncentráciu a cítiť sa celkovo lepšie? Zabudnite na únavu! Tieto výrobky Vás povzbudia k činom.

VITALITA: Máte narušenú rovnováhu v organizme? Chodíte večne nevyspaný, bolia Vás kĺby a alebo nemáte chuť do jedla? Doplňte výživové zložky a získajte špičkovú fyzickú a psychickú formu!

KONCENTRÁCIA - 5
VITALITA - 5

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku