Úvod > Bežiace pásy inSPORTline - 5 dôvodov, prečo si ich vybrať

Bežiace pásy inSPORTline - 5 dôvodov, prečo si ich vybrať

Prečo si vybrať bežiaci pás známej slovenskej značky inSPORTline ? Máme pre vás päť dôvodov:

inSPORTline - slovenský výrobca a predajca fitness strojov, športových potrieb a moto doplnkov (W-Tec) patrí už niekoľko rokov medzi stálice na domácom trhu. Medzi jeho TOP produkty patria bežiace pásy, na porovnávači tovarov Heureka nájdete v TOP 10 hneď 7 pásov tejto značky.

1. Výkon motora a tichosť

Výkonné motory s maximálne tichým chodom sú prednosťou značky inSPORTline, ktorú oceníte pri behu v bytoch, kde by ste mohli rušiť susedov. Vďaka použitej technológii sa obmedzila hlučnosť bežiaceho pásu na minimum a zároveň sa predĺžila životnosť motora. K zníženiu hlučnosti prispieva tiež vysoké odpruženie a chladiaci efekt. Výsledkom je potom naozaj ničím nerušený tréning.

V teste bolo namerané u bežneho bežiaceho pásu 96 db hluku, bežecký pás inSPORTline mal iba 74 db.

2. Šetrite si svoje kĺby a behajte bezpečne

Vďaka technológii silent block je behanie na bežiacom páse šetrnejšie ku kĺbom, ako klasické behanie vonku, napr. po asfalte. Technológia shock absorbing system je využívaná pri lacnejších i drahších bežaicich pásoch inSPORTline. Platí, že čím vyššie odpruženie, tým je plocha pásu šetrnejšia ku kĺbom a celému telu. Pri výbere bežiaceho pásu sa predovšetkým cvičenci s nadváhou orientujú podľa odpruženia.

Dostatočne odpružený bežecký pás lepšie tlmí Váš pohyb.

Pre bezpečný beh je bežiaci pás inSPORTline prispôsobený dostatočným rozmerom bežeckej plochy. Vďaka nej je beh na páse komfortný a bezpečný.

3. Merajte tepovú frekvenciu a behajte efektívne

Väčšina bežeckých pásov inSPORTline má HRC program, ktorý umožňuje prispôsobenie rýchlosti Vašej aktuálnej tepovej frekvencii. Pri behu ste zvyčajne prepojený so strojom pomocou hrudného pásu, ktorý meria tepovú frekvenciu a reaguje na Vašu aktuálnu tepovú frekvenciu.

4. Jednoduché nastavenie a ovládanie bežiacich pásov

Možno ste sa s tým už stretli. Kúpite si fitness stroj, vybalíte ho, zostavíte a teraz Vás čaká zložité nastavovanie a zisťovanie funkčnosti všetkých možných tlačidiel a páčok. Bežiace pásy inSPORTline majú intuitívne ovládanie, najdôležitejšie tlačidlá v bočných madlách, prípadne nastavenie programov len jedným tlačidlom na dotykovej obrazovke.

5. Jednoducho uskladnite

Bežecký pás je rozmerný stroj, ktorý zaberá veľa miesta. Pokiaľ nemáte dostatok priestoru, tak sa Vám bude hodiť systém zloženia (easy fold), ktorým jednoducho zložíte Váš bežiaci pás do vertikálnej polohy a presuniete k stene, kde nebude prekážať. Rovnako jednoducho ho zase rozložíte.


Tiež by Vás mohlo zaujímať: 
Prečo behať ne bežeckom páse?Prečo nie! 
Ako cvičiť na bežeckom páse?