Úvod > Otestuj Paddleboard na vlastnej koži!

Otestuj Paddleboard na vlastnej koži!

Otestuj Paddleboard na vlastnej koži!


Vážení zákazníci,

plánujete si zakúpiť paddleboard, ale nie ste si istí výberom? Potrebovali by ste si najprv jazdu na vode vyskúšať? U nás to nie je problém. Na našich kamenných predajniach inSPORTline v BratislaveTrenčíne a Košiciach máte možnosť paddleboard zapožičiať či už na jednu hodinu alebo na celý víkend. Zároveň Vám naši pracovníci poradia a podajú všetky informácie, ktoré Vám môžu pomôcť. Na vlastnej koži si tak môžete vyskúšať, ako sa Paddleboard na vode správa alebo aké sú rozdiely medzi jednotlivými modelmi. Paddleboarding je čím ďalej obľúbenejšou zábavou na vode, akonáhle vyskúšate, budete mať jasno! V prípade zakúpenia Paddleboardu Vám bude čiastka za zapožičanie vrátená. 

Kedy a kde môžem paddleboard otestovať?

Paddleboardy si môžete zapožičať cez týždeň od 10:00 - 17:00, alebo v sobotu od 09:00 - 12:00 v BratislaveKošiciach a Trenčíne. V každom meste je vhodné prostrednie, kde môžete Paddleboard vyskúšať. Dôkladné preverenie je už potom čisto na Vás.
 

Čo budem pred zapožičaním potrebovať a aká je cena?

Pred zapožičaním budeme požadovať predloženie preukazu totožnosti a vrátnu kauciu vo výške 100 €. Bližšie informácie a podmienky Vám radi upresnia predajcovia na našich predajniach. 

Hodinové taxy Denné taxy
Pondelok - Piatok  4 €/hod. Pondelok - Piatok 30 €/deň
Sobota 5 €/hod. Sobota - Nedeľa 40 €/víkend


   
 

Vyberte kategóriu: