Úvod > Otestuj bicykel alebo elektrobicykel na vlastnej koži!

Otestuj bicykel alebo elektrobicykel na vlastnej koži!

Otestuj bicykel alebo elektrobicykel na vlastnej koži!


Vážení zákazníci, 

plánujete si zakúpiť bicykel alebo elektrobicykel, ale nie ste si istí výberom? Potrebovali by ste si pred nákupom bicykel otestovať? U nás to nie je žiadny problém!

V našich kamenných predajniach v Bratislave, Trenčíne a Košiciach Vám ponúkame možnosť celoročne otestovať vybrané modely bicyklov alebo elektrobicyklov úplne zadarmo. Na vlastnej koži si tiež môžete vyskúšať rozdiely medzi základnými a vyššími modelmi bicyklov, rozdiely predného, zadného či centrálneho pohonu u elektrobicyklov, alebo dokonca veľkosť kolies pre Vaše ratolesti. Naši predajcovia Vám radi pomôžu a zodpovedia všetky Vaše otázky.
 

Kedy a kde môžem bicykel otestovať?

Bicykel si môžete zapožičať počas týždňa od 10:00 - 17:00alebo v sobotu od 09:00 - 13:00 a to na predajniach:

  •  Bratislava, Račianska 184/B, 831 54, Bratislava
  •  Trenčín, Električná 6471, 911 01, Trenčín (09:00 - 17:00)
  •  Košice, Trieda gen. Ludvíka Svobodu 6/A, 040 22, Košice

Priamo v okolí našich predajní sa nachádza množstvo vhodných terénov k odskúšaniu bicykla. Na tieto trasy Vás radi navedieme. Dôkladné preverenie bicykla je už potom čisto na Vás.


Čo budem pri testování potrebovať?

Pred testovaním budeme požadovať predloženie preukazu totožnosti a vratnú zálohu vo výške 100 €. Takisto je nutný podpis 2 dokumentov, ktoré Vám predložia na predajni. Potom už stačí len na bicykel nasadnúť a môžete začať testovať. Samotné zapožičanie je zadarmo, maximálne však na hodinu. Bližšie informácie a podmienky Vám upresnia predajcovia na každej predajni.


Zvoľte kategóriu: