Úvod > Inteligentná aplikácia inSPORTline inCondi

Inteligentná aplikácia inSPORTline inCondi

V dobe, kedy dominuje snaha všetko elektronizovať a urobiť všetko "smart" nie je výnimkou, že je táto snaha aj vo svete športu. Stále viac športového vybavenia od bežeckého pásu až po švihadlo môže fungovať v spojení s aplikáciou na inteligentnom zariadení. A trenažéry inSPORTline inCondi nie sú výnimkou.

Inteligentná aplikácia inSPORTline inCondi

Čo je to aplikácia inSPORTline inCondi a čo vie?

inCondi Street View

Aplikácia inSPORTline inCondi je aplikácia pre inteligentné telefóny a tablety, ktorá rozširuje možnosti športových trenažérov a prináša viac zábavy do cvičenia. Týmito trenažérmi sú elektronicky ovládané rotopedy, elipticaly a recumbenty inCondi. V rovnomennej aplikácii je možné nastaviť cvičenia podľa vlastných cieľov a možností alebo si vybrať jeden z prednastavených programov. Vie Vás tiež preniesť na reálne trasy pomocou online máp v režime Street View.
Pri cvičení tiež vie simulovať prevýšenie zvyšovaním a znižovaním záťaže. Vďaka tomu si môžete zajazdiť či zabehať pod Eiffelovkou, vo Vegas alebo okolo Vášho domu.

Všetky štatistiky a údaje o cvičení sa ukladajú do používateľského profilu, ktorý možno ľubovoľne meniť. Na jednom zariadení (tablete, smartphone) tak môže cvičiť viac ľudí.
Podporuje hneď niekoľko jazykov - češtinu, slovenčinu, angličtinu, poľštinu a maďarčinu.

A je samozrejme dostupná ako pre Apple iOS , tak aj pre Android !