Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Crussis predstavuje nové elektromotory PANASONIC!

Crussis predstavuje nové elektromotory PANASONIC!
Crussis predstavuje nové elektromotory PANASONIC!
S novou sezónou, nový motor – obľúbené elektrobicykle Crussis tento rok prichádzajú opäť s niečím novým!

Vybrané modely 2023 sú vybavené výkonnými motormi špičkovej značky PANASONIC. Jedná sa o najzásadnejšiu novinku tohtoročného radu a zároveň aj najväčšie lákadlo pre zákazníkov. Nové modely – Panasonic GX Power Plus a GX Ultimate - sú vyladené tak, aby ste sa s nimi mohli vydať kamkoľvek bez ohľadu na náročnosť terénu a ponúkajú tak zaujímavú alternatívu k už zavedeným značkám na trhu. Poďme sa na ne pozrieť!
GX ULTIMATE
Za hranicami možností

Silnejší a aktuálne najvýkonnejší Panasonic na trhu, GX Ultimate je tu na to, aby vám pomohol vystúpiť aj na tie najnáročnejšie vrcholy. Stabilný prísun sily vám pomôže pri dosahovaní vašich cyklistických cieľov, ani nebudete vedieť ako!

S maximálnym krútiacim momentom 90 Nm generuje motor dostatok sily práve aj v náročnom teréne, a preto je ako stvorený pre nadšencov horskej cyklistiky. Kompaktné prevedenie a hmotnosť niečo málo pod 3 kg, navyše MTB rámu sedí najviac. Ide o jeden z najsilnejších elektrických motorov na trhu.
GX POWER PLUS
Uži si kilometre naviac

Skvelý výkon pre všetkých, ktorí si chcú užiť rýchlu a pohodovú jazdu - obzvlášť na náročných lesných cestách alebo na štrku. Motor Panasonic GX Power Plus je skvelá voľba najmä pre dlhé výlety.

Motor je len o niečo ťažší ako GX Ultimate, aj tak ale patrí k najľahším stredovým motorom na trhu. S krútiacim momentom 75 Nm navyše s prehľadom zvládne ťažší terén aj cyklotrasy.
 Panasonic GX UltimatePanasonic GX Power Plus
Krútiaci moment 90 Nm 75 Nm
Výkon 250W (max. 500W) 250W (max. 500W)
Q-faktor (rozstup kľúk) 165,8 mm 191 mm
Hmotnosť 2,95 kg 3,2 kg
 

Ovládanie
Rýchlo a prehľadne
Oba motory disponujú moderným farebným displejom s českým rozhraním. Máte na výber zo 4 druhov asistencie - ECO, STANDARD, HIGH a AUTO. Prvé tri sú už zavedenou klasikou, automatický režim ale predstavuje zaujímavú inováciu.

Funguje totiž s torzným snímačom a dávkuje elektrickú dopomoc podľa toho, akou silou šliapete do pedálov. Šetrí tak energiu aj čas - pokiaľ idete v nerovnom teréne, v podstate už nemusíte počas jazdy režim prepínať.

Oba motory sú navyše tiché a ani pri vyšších otáčkach nestrácajú silu. Pokiaľ sa obzeráte po elektrobicykli, ktorý má "niečo naviac", modely Crussis s motormi Panasonic určite odporúčame!

Súvisiace kategórie


Súvisiace články

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter