Úvod>Referencie zákazníkov inSPORTline

Referencie zákazníkov inSPORTline

Na začiatku, pred tým ako som sa odhodlala cvičiť som bola dosť tučná.

S veľkou radosťou sa s vami podelím o  môj úspech v zdravom chudnutí.O zdravom stravovaní som mal skreslené predstavy.

Volám sa Norbert, som podnikateľ. Každý, kto podniká, vie, že mať vlastný a úspešný biznis, si vyžaduje isté obete. K tým mojim patrila aj nadváha, ktorá u mňa vyvrcholila v roku 2011.Schudla som len vdaka nim 15 kg za pol roka

Moje meno je Romana, volajú ma Romča a tu je môj príbeh o tom, ako som sa dostala do formy.Od malička mám rada športy, nikdy som sa ničomu nevyhýbala.

Zdravím všetkých milovníkov športu. Som Mirka...Vždy ked som bol menší som túžil po peknom, vyšportovanom tele.

Volám sa Jano. Ako som si tak čítal príbehy na tejto stránke, povedal som si, že aj ja jeden príbeh napíšem. Ten príbeh je o mne a mojom splnenom sne.Som typ, čo sa napije vody a má o dve kilá viac.

Ahojte, volám sa Soňa. Neviem, ako by som začala, ale tak celý môj život je boj s nadváhou. Čo by som dala za život človeka, ktorý môže zjesť čokoľvek a nepriberie. U mňa je to skôr naopak.Odkedy sa pamätám, vždy som riešila problém mojej nadváhy.

Som matkou štyroch krásnych detí. A odkedy sa pamätám, vždy som riešila problém mojej nadváhy. Aj vtedy, keď som žiadnu nemala. Horšie to bolo, keď mi po pôrodoch začali kilá naskakovať a nechceli sa ani napriek môjmu veľkému úsiliu stratiť.K cvičeniu ma dohnal fakt, že všetci kamaráti su vyšportovaní, ale ja nie.

Serus...Volám sa ADAM, narodil som sa v Košiciach a z tade aj pochádzam.Napriek tomu, že nie som starý, tak som k cvičeniu nemal nikdy vzťah.

Ahoj, volám sa Jozef , mám 29 rokov a pochádzam od Levíc. Vo svojom voľnom čase rád vybehnem do prírody alebo trávim čas s priateľmi.Tento rok som začal aktívne cvičiť, lebo sa mi moc nepáčilo moje telo.

Čauko, som Jakub.
Rozhodol som sa, že vám poviem niektoré veci, čo som začal robiť.Nikdy som nebol nijako extra pri tele.

Ahojte všetci. Všetci ma volajú Imro. Cvičenie mám rád. Nikdy som nebol nijako extra pri tele. Vždy som
dokázal tuky nejako spáliť, takže s tučnotou som nemal žiadny problém.Cvičievam 4-krát do týždňa.

volám sa Milan mám 28 rokov a pochádzam z Banskej Bystrice. Pracujem v kancelári a nemal som veľa pohybu.Nikdy som aktívne nešportoval.

Dobrý deň, moje meno je Roman, pochádzam z Bratislavy. Som podnikateľ. Nikdy som aktívne nešportoval. Zvyčajne som sa len prizeral na šport.Kyborg Ján Athlet.

Čo čert nechcel, zlomil som si postupne obe zápästia. Na zaplakanie je to vždy. Vo veku 66
rokov obzvlášť.Zo začiatku som bol tlsťoch.

Ahoj, som Matúš. Poviem vám môj príbeh. Zo začiatku som bol tlsťoch. Uvedomoval som si to už skôr, ale nič sa mi nechcelo preto robiť.Dlhé roky som sa neusiloval schudnúť.

Jedného dňa mi došlo, že už musím niečo spraviť, lebo som sa aj sám sebe znechutil.14. apríl 2011 je prelomovým dátumom v mojom živote!

Mala som 114,5 kilogramov pri výške 172 cm.Bola som zavalitej postavy.

Volám sa Jana a mám 38 rokov. Pracujem ako zdravotná sestra v nemocnici a preto mi moj tuk prekážal. Tak som sa rozhodla niečo s tým robiť.Nikdy som neholdovala športu.

Nejako ma to nechytilo za srdce a priznám sa, vždy som si našla výhovorku, ako sa nejakej nadmernej aktivite vyhnúť.Ako som schudol z 99 kilo na 72.

Nie je podstatné koľko máme rokov, či 21 ako teraz ja, alebo 60, vždy sa snažíme vyzerať dobre.Predtým, ako som začala cvičiť som vyzerala hrozne.

33 rokov. 33 kíl. Schudnutých. Hoci zastabilizovať to prvé číslo nie je možné, to druhé verím, že hej.„Fotrovatiem.“ povedal som si s úškrnom do zrkadla.

Ahoj, som Vladimír a mám 40 rokov. Je to už dávno, keď som po prvý raz pred zrkadlom konštatoval, že mám tuším nejaké drobulinké brucho.Za styri roky som pribral na neuveritelnych 95 kg (23 kil)!!!

Po kratsom rozmyslani som sa i ja rozhodol, ze sa s Vami podelim o moj pribeh. Bude trochu dlhy, ale ak ho docitate, dozviete sa vseto podstatne o tom, ako sa mi dari. Tak podme teda na to…Dala som si záväzok, že to musím dotiahnuť pod 70 kg.

15 rokov, čo som na plnom invalidnom dôchodku sa mi podarilo pribrať 40 kg.S trampolínou sme sa skamarátili ihneď.

Predtým ako sme ju kúpili môj vzťah k športu nebol práve najlepší. Kolektívne športy ma moc nebavili.Ten najúžasnejší pocit na svete, je byť unavený zo športu (za dva mesiace som pribral 6 kíl).

Najťažšie je nájsť motiváciu na začiatku, pretože neskôr sa vlastné úspechy stávajú tou najlepšou motiváciou.Pred tým, ako som začal cvičiť som mal 105 kg a teraz mám 78 kg.

Cvičím 4 mesiace. Začiatky boli veľmi ťažké. Nevedel som si zvyknúť.Pred cvičením som mal vysoký cholesterol, tlak, cukor v krvi, ale aj rizikový index.

Pred tým, ako som začal cvičiť som bol tučný a nie v dobrej kondícii, preto som sa rozhodol, že začnem posilňovať.Posilňovaciu lavicu by som nevymenil za nič na svete!

Niekedy v máji minulého roka som sa v jedno ráno zobudil a uvedomil si že by som mal niečo začať so sebou robiť, nakoľko moja hmotnosť presahovala 130kg.Mojím vzorom sa stal Arnold Schwarzenegger.

Pred tým ako som začal cvičiť mal som nadváhu a to aj sťažovalo môj život.Asi rok som rodičov spracúvala nato, aby mi dovolili kúpiť si trampolínu.

Volám sa Petra Zemaníková a bývam v Moravskom Lieskovom, dedinke neďaleko Nového Mesta nad Váhom. Rada obľubujem plávanie, splavovanie, milujem tanec a mám rada menšiu dávku adrenalínu, čo
asi každý z nás. :-)Konfekčnú veľkosť 44 som vymenila za veľkosť 40.

Ako áno, ako nie, jedného pekného dňa som ako 52 ročná žena musela skonštatovať, že roky nezastavím a čo je horšie, bolesti krížov tiež nie.Fitness sa stal mojím hobby a teší ma to keď môžem cvičiť, behať či dvíhať činky.

Som Linda. Môj príbeh sa začal asi pred 3 rokmi keď som mala 13rokov a chcela som zmenu.
Videla som aké sú baby okolo a trochu som im aj závidela.Schudol som 14kilogramov a cítim sa výborne.

Volám sa Marek a mám 22 rokov. Momentálne študujem na vysokej škole v Bratislave.
Musím sa priznať, že od detstva mám problém s „ťažšími kosťami“. Už na základnej som
úspešne „porazil anorexiu“. Nepatril som do váhovej kategórie mojich rovesníkov, ale skôr učiteľov.Moja váha sa neuveriteľne zmenila z 78 kg na dodnes stálych 95 až 97 kg.

Volám sa Peter a Mám 22 rokov. Pochádzam zo Slovenska neďaleko hraníc s Českom. Bývam v malej dedinke, kde sa takmer každý s každým pozná a každý o každom niečo vie. Všade naokolo tu máme prírodu, čo je veľmi dobre pre zdravý život človeka. Dá sa tu príjemne poprechádzať a nabrať pozitívnu energiu z krás prírody, čo je podľa môjho názoru tiež dôležité k zdravému telu. Okrem prechádzok u nás využívam aj bicykel, na odvetranie rôznych starostí a na načerpanie nového elánu a zároveň si tým udržujem svoj metabolizmus v pohybe, aby bol pripravený čeliť mojim niekedy dosť náročným tréningom, o ktorom vám budem písať.Od septembra 2011 som pravidelným cvičením a úpravou stravy schudla 23 kg.

Rozhodla som sa Vám napísať o mojom chudnutí, aj keď som stále v štádiu chudnutia. Volám sa Monika, mám 41 rokov, pracujem ako záchranárka, som vydatá a mám 4 deti. Pred piatimi rokmi som prestala fajčiť a neuveriteľne som začala priberať, až som sa vypapkala na neuvěřitelných 120 kíl. Pred tým ako som začal cvičiť, mal som zlý zdravotný štýl.

Volám sa Igor. Bývam v Považskej Bystrici. Mám 19 rokov. Pred tým ako som začal cvičiť,  mal som zlý zdravotný štýl. Býval som často nervózny a tiež chorý.Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku