Nastaviteľné činky inSPORTline: Zmeňte závažie na jeden klik

Či už cielene budujete svaly, alebo sa sústredíte na udržanie kondície, možnosť rýchlo a jednoducho prispôsobiť váhu činiek aktuálnym potrebám predstavuje kľúčový faktor. Klasické nakladacie kotúče patria k najbežnejším spôsobom, ako si váhu činky nastaviť. Táto úloha však vyžaduje niekoľko krokov, a výmena rozhodne nie je raz dva. Moment najvyššieho tréningového zápalu a koncentrácie môže nabúrať taká banálna vec ako prehodenie závažia. S revolučnými nastaviteľnými jednoručnými činkami už nebudete musieť robiť kompromisy. Problém vyriešia za vás. Závažie s nimi zmeníte doslova behom pár sekúnd a vášmu vytunenému tréningu už nebude nič stáť v ceste. Nestrácajte momentum a využite váš zápal na maximum! S nastaviteľnými činkami váš tréning pobeží ako dobre namazaný stroj.

Nie je čas na záťaž

Unikátna technológia nastaviteľných činiek prináša geniálne jednoduché riešenie, ktoré posunie váš výkon na ďalšiu úroveň. Oproti klasickým nasadzovacím kotúčom majú toľko výhod, že až raz túto fitness inováciu vyskúšate, klasickú činku už nebudete chcieť vziať do ruky. Komplikácie spojené s kombinovaním váhy niekoľkých činiek, neustálym skrutkovaním a nasadzovaním kotúčov sú minulosťou. Nastaviteľné činky boli navrhnuté pre všetkých, ktorí chcú maximalizovať svoj tréning a nemôžu si dovoliť strácať čas. Výmenu záťaže zvládnete tak rýchlo, že to ani vaše srdce nestihne zaznamenať, čo vám umožní udržať tepovú frekvenciu a zefektívniť váš tréning. Pokiaľ chcete neustále zlepšovať svoj výkon bez prekážok, nastaviteľné činky sa stanú vašim nevyhnutným pomocníkom.

Ako to funguje?

Ešte jednoduchšie, než si možno viete predstaviť. Činku položíte na špeciálny stojan, otočením hriadeľa nastavíte záťaž podľa stupnice na činke a máte hotovo. Činka uzamkne nastavenú záťaž a nadbytočné kotúče zostanú stranou. Počas niekoľkých sekúnd je vaša činka pripravená. Výmena závažia je nielen rýchla, ale aj maximálne bezpečná. S kotúčmi vôbec nemusíte manipulovať. Tento revolučný systém predstavuje ideálne riešenie na posilňovanie rôznych svalových skupín a prispôsobenie náročnosti konkrétnym partiám na mieru. Svoju pozornosť tak môžete plne venovať tréningu a váš výkon regulovať s maximálnou presnosťou.

Priestor pod kontrolou

Okrem výhod pre váš tréning prinášajú nastaviteľné činky aj ďalšie benefity. Vďaka kompaktnosti úložného systému predstavujú ideálne riešenie pre domáce cvičenie, zaberú minimum miesta a udržia váš tréningový priestor maximálne organizovaný. Finančná úspora je ďalším faktorom, ktorý určite oceníte. Jedna nastaviteľná činka nahradí štyri až päť klasických, a vy sa tak nemusíte starať o zaobstarávanie celého radu vybavenia.

Pre kondíciu a výkon

V ponuke od inSPORTline si môžete vybrať medzi dvoma modelmi nastaviteľných činiek: 

Činkový set inSPORTline IRONER 15 s nastaviteľnou záťažou od necelého kilogramu po 6.5 kg je vhodný pre začiatočníkov alebo kondičné a terapeutické posilňovanie špecifických svalových skupín. 

Model inSPORTline DuraBell® s nastaviteľnou váhou od 6 do 24 kg zaujme predovšetkým skúsenejších športovcov. Veľký rozsah nastavenia ocenia pri tréningu rôznych svalových skupín. Zároveň poskytne mimoriadny priestor na zlepšenie. Vďaka protišmykovej gumovej rukoväti činka sa nešmýka v dlani a zaistí bezpečný a pohodlný tréning aj s tou najvyššou záťažou. Činky InSPORTline Durabell si môžete zaobstarať samostatne alebo vo zvýhodnenom sete a pre ešte väčšiu praktickosť ich uložiť do praktického nastaviteľného stojanu.

Nastaviteľné činky prinesú do vášho tréningu úplne nový prvok. Flexibilita, variabilita, nenáročnosť a kompatibilita tohto inovatívneho riešenia doslova transformujú váš tréningový zážitok. Odmeňte vaše odhodlanie, disciplínu a tvrdú prácu a definujte pre svoj tréning nový štandard.

Je článok užitočný?

2x páčilo sa

Je nám ľúto, že sa vám článok nepáčil:
Ďakujeme. Pridajte si do obľúbených:

Team inLIVE

Tím nadšencov, odborníkov a produktových špecialistov spoločnosti inSPORTline, ktorí svojim produktom nielen rozumejú, ale zároveň ich aj sami na vlastnej koži testujú a skúšajú, čo vydržia, pretože šport milujú a pretože chcú vedieť svojim zákazníkom poradiť a odporučiť im ten najvhodnejší produkt podľa ich potrieb a svojich vlastných skúseností.Súvisiace články

Súvisiace kategórie