Vyberáte nový elektrobicykel? Vďaka našim šikovným poradcom v online chate to bude hračka!

Premýšľam o novom elektrobicykli. Plánujem s ním jazdiť po meste a občas aj vyraziť do lesa na dlhšie výlety. Otváram webové stránky e-shopu a… vstupujem do sveta stoviek možností. Filtre sa ma pýtajú, aký silný chcem pohon, motor, odpruženie alebo materiál rámu. Hmm… Web zatváram a idem za susedom, ktorý už elektrobicykel má. Možno mi poradí.

Bicykel za pár klikov

Povedomá situácia? Množstvo parametrov človeka ľahko zahltí a kúpa nového elektrobicykla môže predstavovať výzvu. Sused vám s ňou možno pomôže, ale s veľkou pravdepodobnosťou nie úplne dobre. Výber správneho elektrobicykla je totiž veľmi individuálna záležitosť, pri ktorej musíte zohľadniť vašu výšku, povahu terénu, dĺžku dojazdu...
Nie je však potrebné zúfať. Naši skúsení operátori zákazníckej podpory Vás v tom nenechajú osamotených. Vedia Vám poradiť cez telefón, alebo cez online chat, ktorý sa nachádza na stránke. Nehovoria technickým žargónom robota, ale ľudským jazykom a podobne ako skúsený asistent v obchode vás niekoľkými jednoduchými otázkami dovedú k elektrobicyklu vhodnému pre vaše potreby. Chodiť za nimi nikam nemusíte. Čakajú vás na stránkach inSPORTline.

Do mesta aj na horský trail

Bicykle s elektropohonom už dávno nie sú riešením len na seniorskú vyhliadkovú jazdu. Vývoj ich technológie sa rúti dopredu neuveriteľnou rýchlosťou a pole ich uplatnenia dnes už prekoná klasické bicykle. Elektrobicykle sa stali súčasťou každodennej jazdy po meste, tréningu vrcholových športovcov i adrenalínových trailových jázd.

Expres fit na mieru

Či už na bicykli budete zdolávať mestskú džungľu alebo horské stúpanie, zásadná bude vaša výška. Jej zadaním spolu s našimi odborníkmi v online chate odštartujete cestu k vášmu ideálnemu elektrobicyklu. Nasledovať bude terén, v ktorom sa budete pohybovať. Či to budú jednoduché jazdy po mestských cestách, ľahký terén a prašné cesty po okolitých kopaniciach, alebo strmé výstupy a zjazdy vo Vysokých Tatrách alebo Alpách.

Ďalší krok sa bude týkať potrebného dojazdu, jeden z určujúcich faktorov. Do online chatu či telefonátu poviete školeným operátorom aký si predstavujete dojazd, teda na aké dlhé výlety si trúfate a ako často plánujete jazdiť. Taktiež môžete povedať nášmu operátorovi aký typ bicykla by ste preferovali. Či sa zaujímate o trekingový, horský alebo mestský typ elektrobicykla. Následne vám náš operátor odporučí minimálne 2 elektrobicykle, ktoré budú vyhovovať vašim podmienkam a vysvetlí, v čom sa líšia aké sú ich kľúčové vlastnosti.

Každú jednu podmienku, ktorú poviete našim odborníkom sa budú snažiť zohľadniť. Ak vám nevyhovuje bicykel, pretože má vyššiu cenu ako si predstavujete, náš odborník na online chate sa bude snažiť nájsť vám vhodnú, cenovo dostupnejšiu alternatívu.

Jeden príklad za všetky

Dajme tomu, že mám 181 cm výšku, chcem stredný dojazd (130km) a jazdiť budem prevažne na lesných cestách a niekedy aj v meste. Napíšem do online chatu, poprípade zavolám na zákaznícku podporu, poviem moje požiadavky a operátor zákazníckej podpory mi navrhne 2-4 alternatívy elektrobicyklov, ktoré vyhovujú môjmu prianiu. 

Vo výbere však môžem ešte ďalej pokračovať. Odborník na online chate mi predstaví dva odpovedajúce typy bicyklov. Horský elektrobicykel alebo trekingový elektrobicykel. Ak neviete rozdiely medzi typmi bicyklov, môžete sa spýtať operátora. Vysvetlí vám, že horské elektrobicykle ponúkajú univerzálne využitie vhodné na spevnené aj lesné cesty. Tento bicykel zvládne ťažší terén, ale pohodlne sa na ňom prejdete aj mestom. Trekingový elektrobicykel sa bude hodiť na cyklotrasách a v ľahších terénoch, má tenšie plášte, ktoré majú nižší odpor a jazda je na nich rýchlejšia, no do ťažšieho terénu to nie je tá najlepšia voľba.

Radšej si zvolím prvý variant. V ďalšom kroku výberu elektrobicykla môžem upresniť, že by som chcel elektrobicykel prispôsobený špecificky pre ženy (charakteristický napríklad nižším rámom, posedom alebo držaním). Čaká na mňa víťazný model - Crussis e-Guera. Ak chcem unisex elektrobicykel, ktorý bude ešte výkonnejší, môžem sa opýtať na alternatívu s lepším motorom a väčšími kolesami. A v tomto prípade čaká na mňa môj perfektný horský bicykel - horský elektrobicykel Crussis e-Largo vybraný presne na mieru mojich potrieb.

Jednoducho, bez stresu

Odborníci v online chate, poprípade cez telefón, na základe vašich reálnych potrieb vyhodnotia technické špecifikácie produktov a zložitý výber vyriešia za vás. Elimináciou spleti možností vás s ľahkosťou a prehľadom dovedú k vášmu ideálnemu elektrobicyklu priamou cestou. Ak sa po novom elektrobicykli obzeráte, jednoduchý a efektívny spôsob, ako nájsť to pravé, na vás spolu s odborníkmi v online chate čaká v inSPORTline.

Je článok užitočný?

6x páčilo sa

Je nám ľúto, že sa vám článok nepáčil:
Ďakujeme. Pridajte si do obľúbených:

Team inLIVE

Tím nadšencov, odborníkov a produktových špecialistov spoločnosti inSPORTline, ktorí svojim produktom nielen rozumejú, ale zároveň ich aj sami na vlastnej koži testujú a skúšajú, čo vydržia, pretože šport milujú a pretože chcú vedieť svojim zákazníkom poradiť a odporučiť im ten najvhodnejší produkt podľa ich potrieb a svojich vlastných skúseností.



Súvisiace články

Súvisiace kategórie