Späť v hre: Elektrické vozidlá vám navrátia slobodu pohybu

S rastúcim vekom či následkom zdravotných ťažkostí sa môžeme ocitnúť v situácii, keď sa z pohybu stane náročná úloha a dostať sa po svojich z jedného miesta na druhé sa premení na výzvu. Elektrické vozíky v takýchto prípadoch predstavujú nielen cestu k vráteniu mobility, ale aj symbol nezávislosti. S nimi vojde do vašich dní nová kvalita života.

Elektrické vozidlá slúžia ako jedinečný prostriedok na každodenné presuny. Podľa typu modelu vám uľahčia pohyb doma aj vonku a otvoria tak dvere k zážitkom, ktoré by inak zostali nedosiahnuteľné. Vďaka jednoduchej ovládateľnosti a nenáročnej obsluhe predstavujú jedinečné riešenie pre seniorov aj ľudí so zníženou mobilitou. Vyrobené s dôrazom na kvalitu sa stanú nezabudnuteľným pomocníkom pri aktivitách všedného dňa. 

Dlhý dojazd, rýchlosť v malíčku

Vyraziť si na elektrickom vozíku môžete bez vodičského preukazu aj obáv o bezpečnosť. Poháňaný je výkonným motorom a silnou batériou, s ktorou najazdíte na jedno nabitie podľa typu modelu 24 až 45 km. Stabilné kolesá hravo zvládnu aj ľahký terén a mierny kopec. Starosť o rýchlosť, s akou budete brázdiť či už mestské ulice, alebo priľahlé zákutia, môžete pustiť z hlavy. Tlačidlom na riadidlách alebo ovládacou páčkou jednoducho zvolíte rýchlostný režim a potom sa už len necháte viezť. Prejsť sa môžete vyhliadkovou rýchlosťou alebo rýchlejším tempom. Rýchlostné režimy sa pohybujú podľa modelu od 6 do 25 km/h. Vďaka elektrickému pohonu budú vaše vychádzky tiché aj ohľaduplné k životnému prostrediu. 

Jazda pod kontrolou

Všetky modely inSPORTline spája dôraz na bezpečnosť, jednoduché ovládanie a praktickosť. Systém osvetlenia a smeroviek sa postará o to, že budete vždy vidieť a dve spätné zrkadlá vám zase zaručia dokonalý prehľad o dianí na vozovke za vami. Dôležité informácie ako rýchlosť, prejdenú vzdialenosť alebo stav batérie potom vždy nájdete na prehľadnom podsvietenom displeji, ktorý nesklame ani počas horšej viditeľnosti. 

Všetko potrebné po ruke

Nielen na nákup oceníte bohatý úložný priestor. Trojkolky Zorica a Marica z našej ponuky disponujú hneď dvoma uzamykateľnými úložnými priestormi v zadnej časti. Štvorkolka Lubica zase ponúkne jeden priestor vzadu a praktický košík vpredu. S jej moderným futuristickým designom navyše pri jazde rozhodne nezapadnete v šedých uliciach. V prípade odcudzenia vo vašej neprítomnosti ju chráni hlasný alarm. 

Vychádzky z kresla  

Pohyb doma aj vonku uľahčia elektrické pojazdné kreslá. Stanú sa skvelým parťákom pre každodenné presuny a vďaka svojej maximálnej skladnosti aj na dlhšie cesty a výlety. Jedinečný skladací systém totiž robí z elektrických vozíkov inSPORTline kompaktné hviezdy. Za niekoľko okamihov sa premení na skladnú “batožinu”, ktorú ľahko naložíte do kufra auta.
Poháňané dvoma silnými motormi s celkovým výkonom 700 W zvládnu aj nerovný povrch a ľahké stúpanie, ktoré navyše uľahčí funkcia automatického zastavenia. Pokiaľ sa v kopci rozhodnete zastaviť, vozík automaticky zabrzdí. Dostatočne veľké nafukovacie zadné kolesá zase dodajú jazde extra stabilitu. Odpruženie v prednej aj zadnej časti zaručí jej plynulosť a zážitok bez otrasov. Praktický klaksón na vás zase v prípade potreby adekvátne upozorní okolie.

Jednoducho, pohodlne

Vybavené výkonnou batériou prejdú inSPORTline elektrické vozíky až 24 km a bez obáv tak vydržia denné jazdy. Maximálna rýchlosť 6 km/h sa postará o ich bezpečnosť aj dobrú manipuláciu.
Pre pohodlné ovládanie a komfortný pobyt vo vozíku je prispôsobená celá jeho konštrukcia. Bezproblémové nasadnutie zaručia sklápacie opierky na ruky aj na nohy. Model Hawkie Evo disponuje aj oporou pre hlavu a vďaka elektronicky polohovateľnej opierke chrbta sa prispôsobí individuálnym potrebám používateľa.
Jednoduchý a intuitívny joystick na opierke ruky robí z ovládania vozíka hračku. Jeho umiestnenie je flexibilné a vyhovie požiadavkám pravákov aj ľavákov. Praktický prvok obzvlášť pri starostlivosti o používateľov s veľmi nízkou mobilitou predstavuje diaľkové ovládanie umožňujúce asistenciu druhej osoby. V prípade potreby je možné pohon vozíka tiež vypnúť a tlačiť ho manuálne pred sebou.

Extra výbava na cesty

Pre ešte vyšší komfort môžete vozík dovybaviť množstvom praktických doplnkov. Odopínacia taška na "chrbát" vozíka príde vhod na nákup aj na výlet. Užívatelia podporných palíc určite ocenia flexibilný držiak, ktorý sa rýchlo a ľahko upevní na rám vozíka. Nabiť telefón alebo si posvietiť na cestu budete môcť s USB nabíjacím portom a LED svetlom v jednom. Náhradné batérie zase zaručia, že ani pri dlhších vychádzkach vás vozík nenechá v štichu. Ochranu pred nečistotami, ale aj ľahšiu prepravu zloženého vozíka poskytne praktický obal.

Či už sa stretávate so zníženou možnosťou pohybu vy, alebo vaši blízki, elektrické vozíky inSPORTline sa stanú symbolom osobnej voľnosti a sebestačnosti v danej situácii. Vďaka ich kvalitnému prevedeniu, dizajnu premyslenému do detailov a dostupnej cene sa premenia na neoceniteľnú pomoc pri každodenných aktivitách aj malých dobrodružstvách.

Je článok užitočný?

0x páčilo sa

Je nám ľúto, že sa vám článok nepáčil:
Ďakujeme. Pridajte si do obľúbených:

Team inLIVE

Tím nadšencov, odborníkov a produktových špecialistov spoločnosti inSPORTline, ktorí svojim produktom nielen rozumejú, ale zároveň ich aj sami na vlastnej koži testujú a skúšajú, čo vydržia, pretože šport milujú a pretože chcú vedieť svojim zákazníkom poradiť a odporučiť im ten najvhodnejší produkt podľa ich potrieb a svojich vlastných skúseností.Súvisiace články

Súvisiace kategórie