Gel Nutrend Endurosnack

Špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňováním energie.

Špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňováním energie.

Dostupnosť:
Zvoľte variantu produktu
Vaša cena:
1,60 € s DPH
Cena bez DPH:
1,33 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Alternatívy (8)

Gel Nutrend Endurosnack

Špecializovaný energetický gél s postupným uvoľňováním energie. Svojim zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru. Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže (cca 1 - 1 gél počas hodiny výkonu v závislosti na tréningu a intenzite aktivity). Veľkou výhodou tohto gélu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidov isomaltulóza (Palatinose™), ktorévyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru. Jednoducho sa dá povedať, že Palatinose™ je nízko-glykemický sacharid s energetickým potenciálom glukózy. Vďaka tomu, že Palatinose™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom traktu a gél má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie obtiaže.

Pridané účinné látky zosilňujú funkčnosť produktu ENDUROSNACK. Medzi tieto látky patria:

 • 500 mg BCAA v pomere 2:1:1 – voľné vetvené aminokyseliny pre ochranu svalovej hmoty
 • Taurin, Glycin – špeciálne aminokyseliny pre podporu nervovosvalových funkcií, oddialenie únavy, zlepšenie koncentrácie a celkovú podporu výkonnosti
 • L-Carnosin, L-Alanin. – sú špeciálne látky, ktoré pomáhajú bojovať proti prekyslovaniu zaťažovaných svalov

Vďaka vyváženému obsahu kvalitných sacharidov a pridaným funkčným látok sa vám do rúk dostáva unikátny energetický gél, ktorý vám pomôže zvýšiť výkonnosť. Jednou z alternatív použitia je aj na začiatku aktivity, napr. na štarte náročného závodu, kedy potrebuje efektívne predchádzať hroziacu energetickú krízu. Gél je ideálnou formou doplnenia energie pri fyzickom výkone, stačí len prehltnúť. Gél je rýchlo vstrebateľný a nespôsobuje problémy pri trávení.


ENDUROSNACK je určený pre:

 • doplnenie energie v priebehu záťaže
 • doplnenie energie pred záťažou
 • kontinuálne a pozvoľné zásobenie organizmu energiou
 • podporu regenerácie glykogénových zásob
 • ochranu svalovej hmoty vďaka obsahu BCAA


Odporúčané dávkovanie:

 • Pred záťažou použite cca 20 minút pred štartom 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja
 • V priebehu záťaže jedzte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 tubu

Určené pre zvláštnu výživu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nie je určené pre deti do 15 rokov! Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku