Úvod > Prečo nakupovať na inSPORTline.sk?

Prečo nakupovať na inSPORTline.sk?
Sme výrobcovia

Našou prioritou je vyrábať a predávať produkty vlastných značiek. Zakladáme si nielen na vysokej kvalite, ale aj na službách, ktoré poskytujeme. Preto u nás môžete využiť rozšírené záruky, odborné servisy, zľavy za vernosť a mnoho ďalších. Našim cieľom je spokojný zákazník, a preto sa mu snažíme ísť naproti vo všetkých smeroch.Nakupujte na splátky a s 0% navýšením

Chcete si kúpiť rotoped, eliptical, bežecký pás, posilňovaciu vežu alebo trampolínu a nemáte dostatočnú hotovosť? Nakúpte u nás výhodne na splátky. Stačí si len vybrať ten správny úver pre Vás a môžete nakupovať. Využite nákup na splátky so spoločnosťou Cetelem alebo Quatro. Navyše s úverom od spoločnosti Cetelem využite "0% navýšenie" a nezaplatíte ani korunu navyše. Viac o splátkach bez navýšenia tu.  Predĺžená záruka 10 rokov na fitness stroje a bicykle (platí od 13.3.2017)

Na vybrané fitness produkty s cenou nad 150 EUR Vám ponúkame nadštandardnú záruku 10 rokov! To si môžeme dovoliť len preto, že sme si istí kvalitou našich produktov! Taktiež poskytujeme rozšírenú záruku 10 rokov na všetky bicykle značiek Kellys, 4EVER, Devron, DHS, Kreativ a tiež na všetky elektrobicykle. Spoľahnite sa na naše produkty aj Vy. (10 rokov záruka sa vzťahuje na rám stroja/rám bicykla). Pri tovare v II. akosti platí klasická záruka 2 roky.
 


Predĺžená záruka 5 rokov na rám kolobežky (platí od 13.3.2017)

Bojíte sa, že Vám kolobežka pri dlhšom používaní nevydrží? U nás sa báť nemusíte. Na vybrané kolobežky s pevným rámom poskytujeme rozšírenú záruku 5 rokov. O kvalite našich kolobežiek nepochybujeme. Pri tovare v II. akosti platí klasická záruka 2 roky.


Predĺžená záruka 3 roky na produkty W-TEC (platí od 28.6.2019)

Na výrobky značky W-TEC Vám poskytujeme rozšírenú záruku v dĺžke trvania troch rokov. Pevne veríme, že Vás náš výrobok nezklame a preto si dovoľujeme dať Vám luxus jedného roka naviac pre možnú skrytú vadu materiálu. Tato záruka sa nedotýká životnosti výrobku či jeho častí, ktoré sú bežne opotrebované pri ich používaní. Pri tovare v II. akosti platí klasická záruka 2 roky.
Kvalita výrobkov

Kvalita a bezpečnosť našich produktov je overená tisíckami používateľov nielen v Slovenskej republike, ale takmer v celej Európe, kde sa naše produkty taktiež predávajú. Naviac všetky naše výrobky prechádzajú skúškami na kvalitu a bezpečnosť podľa najprísnejších európskych noriem. Kvalitou a bezpečnosťou si tak môžeme byť istí.
Rýchla doprava 

Rýchlosť je pre nás dôležitá, preto ak objednáte v dopoludňajších hodinách, dodáme Vám tovar hneď na druhý deň (priemerná doba dodania je 1,5 dňa). Sústreďte sa na nákup a hoďte starosti s dopravou za hlavu. 


Odporúčame odbornú montáž

Montáže strojov sú rozdelené do troch skupín podľa časovej a technickej náročnosti. V prípade objednania príplatkovej montáže sa s Vami telefonicky spojí jeden z našich kvalifikovaných servisných technikov a po dohode vykoná montáž. Lacnejšie stroje väčšinou zvládnete zmontovať svojpomocne, no ak si predsalen neveríte alebo sa tým nechcete zaoberať, môžete si objednať platenú montáž našim odborným technikom.Servis u zákazníka

Máme vyškolených servisných pracovníkov po celej SR. Naši profesionálni servisní technici sú pripravení Vám pomôcť buď priamo po telefóne (0918 809 1630917 954 415) alebo si s nimi rovno dohodnite servisný zásah u Vás. Nemusíte tovar pracne rozoberať, baliť a posielať k nám. S nami už žiadne zbytočné prestoje! Servis u zákazníka sa vzťahuje k vybraným fitness produktom v cene nad 390 EUR a označením "servis u zákazníka"


Profesionálny servis bicyklov - Poskladané/nastavené 99 %

Bicykle Crussis, Kellys, 4EVER a Alpinana 99 % zložené a nastavené. Stačí len nasadiť pedále, koleso, nasadiť a otočiť riadidlá, utiahnuť pár skrutiek a môžete vyraziť. Zastavte sa tiež na jednej z našich predajní v Bratislave, Košiciach alebo Trenčíne a na požiadanie Vám tu bicykel k jazde pripravíme na 100%. Zároveň môžete využiť na všetky bicykle zakúpené u nás prvú garančnú prehliadku po prejdení 100 km zadarmo.Profesionálny servis bicyklov - Poskladané/nastavené 80 %

Bicykle DHS, Devron, Kreativ a Galaxy na 80 % zložené a nastavené. Stačí len nasadiť pedále, koleso, nasadiť a otočiť riadidlá, utiahnuť pár skrutiek, nastaviť brzdy a môžete vyraziť. Zastavte sa tiež na jednej z našich predajní v Bratislave, Košiciach alebo Trenčíne a na požiadanie Vám tu bicykel k jazde pripravíme na 100%. Zároveň môžete využiť na všetky bicykle zakúpené u nás prvú garančnú prehliadku po prejdení 100 km zadarmo.


Výmena veľkosti zadarmo

Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zadarmo môžete využiť iba raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od zakúpenia (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, že tovar, ktorý budete  vracať v rámci tejto záruky späť, musí byť zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky používania, musí byť nepoškodený, čistý a kompletný. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar. Platí pre produkty označené príznakom "výmena veľkosti zadarmo". Viac v obchodných podmienkach.


Darčeky k tovaru

Radi obdarovávame a preto k veľkej časti sortimentu ponúkame akčné a tematické darčeky, ktoré potešia alebo dokonca vylepšia a spríjemnia Vaše zážitky s našimi produktmi. S nami jednoducho získate niečo navyše! Informácie o darčekoch nájdete buď v našich aktualitách alebo priamo pri konkrétnom tovare pod jeho hlavným názvom.


Možnosť diskrétneho zabalenia

Neviete, či budete v dobe odovzdávania tovaru prítomný na mieste alebo je možné, že pri tom bude niekto iný? Potrebujete navyše zaistiť, aby ten, kto bude zásielku prípadne preberať, neprišiel na to, čo je jej obsahom? Zásielku Vám môžeme zabaliť do nepriehľadnej fólie takým spôsobom, že skrz fóliu nepôjde vidieť žiadny obrázok, či text transportného obalu výrobku. Nikto tak nezistí, čo sa presne v zásielke skrýva. Stačí iba zakliknúť nápis "Diskrétne zabalenie" pod prehľadom produktov, ktoré máte v košíku.

 

Zľava za vernosť

Odmeňujeme svojich zákazníkov za vernosť. Tak môže každý náš zákazník získať zľavu až 10% na ďalšie nákupy. Vernostná zľava sa počíta podľa toho, za koľko zákazník u nás nakúpil. Napríklad ten, kto u nás minul viac ako 400 EUR má nárok na 5% dodatočnú zľavu. Podrobné informácie o vernostnom systéme nájdete v obchodných podmienkach.

 

ÚtrataZľava v %
20,00-39,99 EUR 1%
40,00-119,99 EUR 2%
120,00-199,99 EUR 3%
200,00-399,99 EUR 4%
400,00-999,99 EUR 5%
1000,00-1999,99 EUR 6%
2000,00-2799,99 EUR 7%
2800,00-3599,99 EUR 8%
3600,00-3999,99 EUR 9%
viac ako 4000,00 EUR    10%
 

Poznámka: Prevádzkovateľ obchodov si vyhradzuje právo meniť podmienky vernostného systému.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov