Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Posuňte svoj tréning na novú úroveň so športovou výživou inSPORTline!

Posuňte svoj tréning na novú úroveň so športovou výživou inSPORTline!
Posuňte svoj tréning na novú úroveň so športovou výživou inSPORTline!

Máme tu niečo najmä pre športovcov, fyzicky aktívnych ľudí a tých, ktorým záleží na zdravej výžive. Spoločnosť inSPORTline má pre vás novo pripravené výživové doplnky, ktoré vám pomôžu rýchlejšie dosiahnuť vaše tréningové a športové ciele! Potom sa môžete tešiť aj z lepšej kondície, postavy a vnútornej pohody. Starostlivo vybrané ingrediencie a lahodné príchute sú čerešničkou na torte.

🏋️ Elite Protein Selection 🏋️

Proteiny inSPORTline

WHEY Premium Protein je náš špičkový proteín, ktorý obsahuje srvátkový proteínový koncentrát najvyššej kvality. K dispozícii je množstvo lahodných príchutí, ktoré potešia každý mlsný jazýček. Jednou z hlavných pridaných hodnôt tejto exkluzívnej verzie proteínu sú tu skutočné kúsky lieskových orieškov, arašidov, kokosových vločiek alebo malín.

WPI Protein je založený na čistom srvátkovom proteínovom izoláte - ponúka teda viac ako 95 % bielkovín v sušine hotového doplnku. Výhodou je teda už spomínaný vysoký obsah bielkovín a zároveň minimálny obsah tuku a laktózy. Vďaka tomu je ideálny pre ľudí s intoleranciou laktózy a pre tých, ktorí túžia po štíhlej postave. V neposlednom rade sa vyznačuje veľmi rýchlou vstrebateľnosťou, čo znamená, že v krátkom čase zásobuje svaly aminokyselinami.

WHEY Protein je ten správny proteín, ak hľadáte ideálny pomer cena/výkon. Ide o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát opäť v niekoľkých skvelých príchutiach, ktoré jednoducho musíte vyskúšať! Môžete ho použiť ako proteínový kokteil, prídavok do smoothies, ovsenej kaše, jogurtu alebo pečiva.

VEGE Protein je ideálnym zdrojom bielkovín pre vegánov, vegetariánov, ľudí na bezlepkovej diéte a všetkých, ktorí chcú do svojho jedálnička zaviesť viac potravín rastlinného pôvodu.

🔥 Energia a sila na každý tréning 🔥

Fitness doplňky stravy

 

Zobraziť celý sortiment

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter