Úvod > Aktuality a akcie > Od septembra 2011 som pravidelným cvičením a úpravou stravy schudla 23 kg.

Od septembra 2011 som pravidelným cvičením a úpravou stravy schudla 23 kg.

Rozhodla som sa Vám napísať o mojom chudnutí, aj keď som stále v štádiu chudnutia. Volám sa Monika, mám 41 rokov, pracujem ako záchranárka, som vydatá a mám 4 deti. Pred piatimi rokmi som prestala fajčiť a neuveriteľne som začala priberať, až som sa vypapkala na neuvěřitelných 120 kíl. 


Od septembra 2011 som pravidelným cvičením a úpravou stravy schudla 23 kg.

So svojou váhou som bola nespokojná a preto som sa rozhodla minulý rok /2010 /na Vianoce, že pod stromčekom si nájdeme darček, který bude užitočný celej rodinke a preto som u inSPORTline kúpila bežiaci pás Maderos.

Aj ked to bola pre našu rodinu veľká invstícia a  musela som ho kúpiť na splátky, nikdy som toto svoje rozhodnutie neoľutovala. Sice som sa k chudnutiu odhodlávala dlhší čas, teraz už som pevne rozhodnutá nepolaviť v diete a cvičení na bežiacom páse.

Od septembra 2011 som pravidelným cvičením a úpravou stravy schudla 23 kg a mienim stále pokračovať až do vytúženej méty a to je váha  65 kg.

Bežiaci pás Maderos je fakt úžasný, vyhovuje mi po každej stránke či je to elekricky ovládaný sklon, či dlhá a odpružená bežiaca plocha, volba programov, ale hlavne ukazovatele počtu spálených kalorií, či počtu prejdených kilometrov a v neposlednom rade bola u mňa rozhodujúca aj nosnosť bežiaceho pása do 120kg.

No a najdôležitejšia vec je,že si behám doma,v súkromí, pretože začiatky boli naozaj ťažkéa mna zmorilo aj pár minút :-). A aj to  som fučala ako parná lokomotíva :-).V súčastnosti  som na páse 50 minúť 3-5 krát týždenne a určite budem tento interval predlžovať.

Teraz už nemám problém vybehnúť na 2-3 poschodie za pacientami,nezadýcham sa,znížil sa mi krvný tlak a hoci som mala problémy aj s tachykardiou  /rýchlym pulzom/, mávala som v klude 90-100 pulzov  aj toto sa upravilo a teraz mám v kľude 70 pulzov.

Avšak na páse necvičím sama, cvičia aj deti,najmä syn, ktorý je teraz maturant a po skončení školy by chcel ísť pracovať ako hasič /záchranárstvo máme asi v krvi :-)/ a pripravuje sa na fyzické testy, ktoré sú pre prijatie za hasiča dôležité, ale hlavne sú veľmi fyzicky náročné. Tak dúfam, že nám náš bežiaci pás dopomôže k splneniu našich snov.....môj je 65 kg a synov....stať sa hasičom a zachraňovať ludské životy.

Prajem Vám všetko najlepšie v roku 2012 

S  pozdravom Monika Skokanová


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku