Úvod > Aktuality a akcie > Moja váha sa neuveriteľne zmenila z 78 kg na dodnes stálych 95 až 97 kg.

Moja váha sa neuveriteľne zmenila z 78 kg na dodnes stálych 95 až 97 kg.

Volám sa Peter a Mám 22 rokov. Pochádzam zo Slovenska neďaleko hraníc s Českom. Bývam v malej dedinke, kde sa takmer každý s každým pozná a každý o každom niečo vie. Všade naokolo tu máme prírodu, čo je veľmi dobre pre zdravý život človeka. Dá sa tu príjemne poprechádzať a nabrať pozitívnu energiu z krás prírody, čo je podľa môjho názoru tiež dôležité k zdravému telu. Okrem prechádzok u nás využívam aj bicykel, na odvetranie rôznych starostí a na načerpanie nového elánu a zároveň si tým udržujem svoj metabolizmus v pohybe, aby bol pripravený čeliť mojim niekedy dosť náročným tréningom, o ktorom vám budem písať.


Moja váha sa neuveriteľne zmenila z 78 kg na dodnes stálych 95 až 97 kg.

Ako  som už spomínal, mám 22 rokov no ešte len pred zhruba dvomi rokmi som o cvičení ani nesníval. Bol som vysoký 194cm, ale čo sa týkalo hmotnosti  mal som len asi 78kg. Všetci mi hovorili nech začnem viac jesť, ale akosi sa to nedalo. Odmalička som toho veľa nepojedal, no to som si akosi ani neuvedomoval, bolo mi to možno aj jedno. Všetko sa to, ale začalo meniť , keď som sa začal viac na seba dívať v zrkadle. Nemal som ani veľké sebavedomie hlavne, keď prišlo leto a všetci začali zhadzovať  oblečenia, aby sa opálili a ukázali sa pred ostatnými, ako dobre vyzerajú. Plávať neviem a preto ani na kúpaliská nechodím. Kamaráti ma volali aspoň nech si nohy namočím, ale hambil som sa dať dole tričko. A tak postupom času ku koncu leta som si to čím ďalej tým viac začal uvedomovať, že takto to už nemôže pokračovať. A tak ku koncu roka 2010 som šiel k babke a začal premýšľať...

Najskôr som chcel niečo urobiť so svojou váhou a tak som klikol na internete po výživových doplnkoch. Začal som s gainerom. Neskôr som sa pýtal aj v lekárni, aj odtiaľ som si zohnal niečo na zvýšenie hmotnosti a tak sa to všetko začalo. Po náročnom mesiaci sa mi to vyplatilo, moja hmotnosť naozaj narástla a tak som pokračoval.

No a vtedy, som začal viac jesť som šiel k babke a vošiel  do stodoly a našiel činku, čo sme  sa s bratom  ako malí snažili dvíhať. Tak som ju vzal do ruky a začal dvíhať.  Potom som uvidel zopár kvádrov a tak som si dva zobral, dal som na ne deku a už som mal zrazu aj lavičku. Neskôr som začal aj využívať rebrík na vyťahovanie sa a tak som mal už miesto na cvičenie. A tak pokým nezačalo byť vonku chladno som tam chodieval asi dva až tri krát do týždňa. Ani to sa mi veľmi nechcelo. Ale vytrval som aspoň do zimy.

Potom, keď udreli prvé mrazíky my tam už bolo dosť zima a tak na zimu som scvičením prestal s myšlienkou, že po zime idem naplno nato, aby som do leta aspoň trochu spevnil svoje telo. S jedením mi to i počas zimy celkom šlo, keďže boli dlhé večere bez pohybu a motiváciu som mal veľkú.

Prišla jar. Vonku sa oteplilo.  Znova som prišiel k babke, a po asi mesiaci to už nebolo ono. Moja sila aj hmotnosť narástla,ale s váha činky už prestala byť pre mňa dostačujúca. Tak som sa pýtal kamošou. Začal som s jedným cvičiť, keďže mal doma vlastnú lavičku aj so závažím. Cvičili sme počas jari i leta. No neboli to stále dokonalé tréningy. Niekedy aj dva týždne sme necvičili.

A zase sa blížila jeseň . Moja váha sa neuveriteľne zmenila z 78kg na dodnes stálych 95 až 97kg. No teraz som chcel tú hmotnosť pomaly premeniť na peknú a tvarovanú postavu.Zase som siahol po osvedčenom internete a našiel som tam Vás: INSPORTLINE. Kúpil som si Multifunkčnú lavičku inSPORTline Hero na možnosť rôznych cvičení i na cvičenie nôh, aj veľkú aj „Z“  tyč, nejaké to závažie a pomôcky k cvičeniu, ako rukavice a podložku na zem.

               Vďaka Vašim produktom som zhruba od konca augusta 2011 začal pravidelne cvičiť. Vytvoril som si aj cvičebný plán, sledoval rôzne Vaše pomocné videá a moje tréningy sa stali prepracovanejšie. Za tie zhruba 4 mesiace sa moja sila výrazne zväčšila. Napríklad na bench som dvíhaval s kamošom 40kg, no teraz je moje maximum 74kg a postupne sa zväčšuje.

               Teraz, keď sa obzriem o tie dva roky späť som hrdý, čo som dosiahol. Z chudého chalana sa pomaly zo mňa stáva silný chlap. Teraz na začiatku roka 2012 mám nové a ešte väčšie ciele, ktoré tento krát chcem aj vďaka Vašim produktom do leta naozaj splniť. Mám v pláne u Vás dokúpiť ďalšie stroje na ešte efektívnejšie tréningy. I keď je moja finančná situácia, taká aká je, vždy si niečo našetrím, aby som svojho cieľa dosiahol. Ako hovorím: keď má fajčiar vždy na cigarety, (nefajčím) tak ja si vždy niečo nájdem na kúpenie trebárs i páru rukavíc k lepšiemu cvičeniu.

               Takže vy, ktorí toto teraz čítate, ak naozaj chcete niečo zo sebou spraviť, verte, že naozaj to ide. Chce to len vaše pevné presvedčenie a vôľu. Ak ste toto dočítali ste určite pripojený na internete, tak  skúste sa pozrieť na známu stránku spoločnosti  INSPORTLINE .

 

PS: PRAJEM VŠETKÍM VEĽA ÚSPECHOV !Splátky za 0% Doprava zdarma Záruka 10 rokov Akcia
Multifunkčná lavička inSPORTline Hero
300,20 € (43%) 172,50 
na sklade
zajtra 25.5. u Vás
Bench lavička s opierkou na izolovaný biceps, výškovo nastaviteľný stojan pre …

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku