Úvod > Aktuality a akcie > Fitness sa stal mojím hobby a teší ma to keď môžem cvičiť, behať či dvíhať činky.

Fitness sa stal mojím hobby a teší ma to keď môžem cvičiť, behať či dvíhať činky.

Som Linda. Môj príbeh sa začal asi pred 3 rokmi keď som mala 13rokov a chcela som zmenu.
Videla som aké sú baby okolo a trochu som im aj závidela.


Fitness sa stal mojím hobby a teší ma to keď môžem cvičiť, behať či dvíhať činky.

Už keď som bola malá si spolužiaci zo mňa uťahovali. Preto som sa rozhodla niečo so sebou spraviť. Nebola som obézna ale mala som nejaké to kilo navyše.

Ešte pred tým ako som sa ja začala trápiť, že ako vyzerám kúpila si moja mamina posilňovač brucha InSPORTline Work King. Najprv na tom cvičila no časom na to nemala čas.

Ja som si uvedomila, že mi to môže pomôcť a tak som začala aj ja. Začiatky neboli bohvie čo poznáme to-svalovica. Začala som makať . Mala som určité ciele, ktoré som chcela splniť. Brušné svalstvo sa spevňovalo no bolo treba aj kondičku. Začala som behávať.

Dobré bolo to, že som si s toho spravila zábavu a nie povinnosť. Nie vždy to bolo také ľahké pretože niekedy som bola úplne lenivá a vtedy som si spomenula čo chcem dokázať.

Kamaráti vraveli, že vidia zmenu čo ma samozrejme podporovalo. Aj jesť som začala zdravšie obmedzila som sladké.

Cvičím už viac než 2 roky a nie len na posilňovači brušných svalov ale aj v posilovni. Fitness sa stal mojím hobby a teší ma to keď môžem cvičiť, behať či dvíhať činky. V páse sa mi podarilo zhodiť viac než 20cm!

Dnes mám 16 rokov a som veľmi šťastná že som sa takto vymakala a že mám takú pevnú vôľu. Teraz keď si mám dať čokoládu , koláč ,... porozmýšľam či mi to stojí za tú drinu. =)


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku