Úvod > Aktuality a akcie > Pred cvičením som mal vysoký cholesterol, tlak, cukor v krvi, ale aj rizikový index.

Pred cvičením som mal vysoký cholesterol, tlak, cukor v krvi, ale aj rizikový index.

Pred tým, ako som začal cvičiť som bol tučný a nie v dobrej kondícii, preto som sa rozhodol, že začnem posilňovať.


Pred cvičením som mal vysoký cholesterol, tlak, cukor v krvi, ale aj rizikový index.
Volám sa Viktor, pochádzam z Prievidze. Mám 28 rokov a som vysoký 183 cm. Rád cvičím a pohybujem sa.

Pred tým, ako som začal cvičiť som bol tučný a nie v dobrej kondícii, preto som sa rozhodol, že začnem posilňovať. Mal som približne 107 kilogramov, za čo som sa aj trocha hanbil. Chcel som dosiahnuť to, aby som mal vyšportovanú postavu ako kamaráti, lebo vdaka nim som začal chodiť do posilňovne a neskôr som si aj domov kúpil činky. 

Z inSPORTline.sk mám dosť produktov, ale najviac sa mi páči vzpieračská  tyč 220 cm inSPORTline Olympic OB-86 Profi, ktorú vlastním. Je naozaj skvelá a kúpil som si ju preto, lebo ju mali aj v posilňovni kde som chodil a tam sa ma zapáčila, nebavilo ma tam chodiť, tak som si ju kúpil domov. 
K tej som si kúpil 2x Závažie Olympic 20kg a 2x Závažie inSPORTline Olympic 5kg. 

Cvičiť som začal postupne, najprv som si dával 5 kilogramov, s tým som cvičil približne 3 týždne, potom som si nakladal viac. Po asi 4 mesiacoch som už dokázal zdvihnúť 25 kilogramov, dosť rýchly pokrok. 

Prvé pozitívne výsledky dorazili za krátku dobu, pribral som na svalovej hmote a zároveň spálil dosť tuku. Všetci mi hovorili, že som schudol a je to pravda. Síce som mal 95 kg, ale dosť z toho tvorila svalová hmota.

Vôľu mi dodávala rodina, ale hlavne kamaráti, ktorí ma podporovali v cvičení. Aj s kamarátmi som si občas zacvičil, naučili ma nové cviky... 

Tak určite sa mi zlepšil aj môj zdravotný stav. Pred cvičením som
mal vysoký cholesterol, tlak, cukor v krvi, ale aj rizikový index. No a teraz mám úplne všetko v poriadku. Som veľmi spokojný, doktor vraví, že mám všetky krvné testy v norme, cvičenie je proste
super. Aj sa lepšie cítim, lebo nemám toľko tukov na bruchu a aj sa za mnou otáčajú rôzne dievčatá :)

Ľudia, ktorí chcú schudnúť alebo nabrať na svalovej hmote si musia stanoviť svoje ciele. Mali by sa začať správne stravovať ako ja a hlavne byť odhodlaní.

Výsledky sa nedostavia za týždeň, takže to netreba vzdávať. Za mesiac (cca) ale už budete pozorovať zmeny na svojom tele a pozitívne :) .

Poradím vám ešte, že úplne ideálne je si na doma kúpiť nejaké činky, pre začiatočníkov 4-5 kg a
potom postupne dokupovať ťažšie a denno-denne cvičiť :). Uvidíte, ako budete skvelo vyzerať za pol roka. Dosiahol som teraz všetko, čo som chcel a v cvičení budem pokračovať.

Insportline mi vďaka svojim produktom veľmi pomohol, za čo veľmi ďakujem.
Splátky za 0% Doprava zdarma Darček
Vzpieračská tyč inSPORTline Olympic Profi - rovná 220cm OB-86 do 700 kg
230,20 € (29%) 164,30 
na sklade
zajtra 25.5. u Vás
Profesionálna olympijská vzpieračská tyč z vysoko kvalitnej leštenej ocele, …

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku