Úvod > Aktuality a akcie > Pred tým, ako som začal cvičiť som mal 105 kg a teraz mám 78 kg.

Pred tým, ako som začal cvičiť som mal 105 kg a teraz mám 78 kg.

Cvičím 4 mesiace. Začiatky boli veľmi ťažké. Nevedel som si zvyknúť.


Pred tým, ako som začal cvičiť som mal 105 kg a teraz mám 78 kg.
Volám sa Štefan. Mám 46 rokov a narodil som sa v Bojniciach. Cvičím 4 mesiace. Začiatky boli veľmi ťažké. Nevedel som si zvyknúť.  Pred tým, ako som začal cvičiť som mal zle pečeňové testy a aj mnohé dalšie. Teraz ich mám úplne v poriadku a nič mi nechýba. Chcem dosiahnuť štíhlej postavy. Predsa už niesom najmladší, tak to robím postupne, ale ide to super.

Teším sa, ked stratím každé jedno kilečko. Pred tým, ako som začal cvičiť som mal 105 kg a teraz mám 78 kg, veľmi sa teším, že sa mi tolko tuku podarilo schudnúť za 4 mesiace.

insportline.sk mám doma viac produktov. Sú nimi fitlopty, ako napríklad Gymnastická lopta inSPORTline Comfort Ball 55 cm. Strašne super sa s tým cvičí. Cvičiť som začal práve s fitloptou. Dá sa pomocou nej robiť lahšie brušák. Je to proste vynikajúca pomôcka. Výsledky sa dostavili takmer hneď.

Lepšie som sa cítil a po 2 mesiacoch som schudol 8,5 kg, ale musel som obmedziť aj príjem stravy, viac ovocia a zeleniny. 

Vôlu pokračovať mi dával práve pocit toho, že budem zase vyzerať tak, ako kedysi. Budem mať štíhlu postavu a budem sa konečne aj sám sebe páčiť :-)). Môj stav samozrejme zdravotný sa omnoho zlepšil. Cítim sa byť lahší a aj ma tak cvičenie začalo baviť, že si toho užívam.

V cvičení budem pokračovať určite. Pokial mi to zdravie dovolí budem poctivo cvičiť každý deň. Každému človeku doporučujem nervy pri chudnutí. Je to veľký boj. Hlavne s jedlom, treba jesť menej, upraviť jedálniček...taktiež odporúčam, aby ste si kúpili fit loptu, nie je taká drahá, ale účinky vidíte čoskoro, je proste super a pevne verím, že aj vám sa túžba schudnúť splní :-)

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku