Úvod > Aktuality a akcie > S trampolínou sme sa skamarátili ihneď.

S trampolínou sme sa skamarátili ihneď.

Predtým ako sme ju kúpili môj vzťah k športu nebol práve najlepší. Kolektívne športy ma moc nebavili.


S trampolínou sme sa skamarátili ihneď.

Ahojte, som Majo a chcem sa s vami podeliť o môj príbeh.

V lete sme rozmýšľali nad tým, aký darček kúpime našim deťom k narodeninám. Chceli sme kúpiť taký darček, ktorý by ich priviedol k športu. Voľba padla na trampolínu. Na nej sa môžu deti dosýta vyblázniť a šport im len prospeje. A tak sme z internetu vyhľadali trampolínu z insportline. Priemer 140 cm a nosnosť 100kg.

Ihneď ako ju priviezol kuriér sme ju na dvore vyskúšali deti boli nadšené. A nielen deti. Skákali sme na nej všetci. Mne sa to skákanie tiež zapáčilo.

Predtým ako sme ju kúpili môj vzťah k športu nebol práve najlepší. Kolektívne športy ma moc nebavili. Skôr som inklinoval k cyklistike. No ani s cyklistikou som to moc nepreháňal. V lete som chodil sem-tam na malé potulky po okolí. Moja slabá kondícia mi bránila aby som podnikol výlety i do vzdialenejších kútov Slovenska.

S trampolínou sme sa skamarátili ihneď. Cvičenie na trampolíne malo pre mňa nesmierne výhody spomeniem aspoň hlavné: cvičenie je vynikajúci prostriedok na zvýšenie kondície (o tom som sa presvedčil na vlastnej koži po pár týždňoch cvičenia), cvičenie veľmi prospieva nášmu srdcu, podporuje krvný obeh, spevňuje kosti, zlepšuje náladu (tiež je to overené ) a vôbec nezaťažuje kĺby. Takže môžeme skákať koľko chceme. A hoci cvičenie na trampolíne môže javiť niekomu veľmi ľahké, môžem len povedať, že kto na nej poctivo skáče (rôzne druhy výskokov) po pár minútach cvičenie spozná ako je toto cvičenie náročné.

Mne tak toto cvičenie na trampolíne pomohlo vytrénovať kondíciu a zároveň mi dodalo chuť
venovať sa aj iným druhom športu.

Teraz sa v zime venujem lyžovaniu, turistike a v lete sa venujem cyklistike. Sám som bol milo prekvapený, keď som za jeden deň prešiel na horskom bicykli 100km a ešte som cítil, že by som dal ešte viac. Teraz sa smejem pri predstave že vtedy mi „stačilo“ prejsť do 20 km a mal som dosť. 

Moje cvičenie na trampolíne mi jednoznačne pomohlo vytrénovať kondíciu a zároveň mi dodalo novú chuť k športovaniu. Teraz v lete sa chystám pokoriť magickú 150 km vzdialenosť. Tak držte palce. 

Na záver ak môžem niekomu dať radu, nech si vyberie taký šport ktorý ho baví a nech sa mu venuje naplno a jeho život sa rapídne zmení k lepšiemu...len sa netreba vzdávať a ísť stále dopredu. Výsledok vás prekvapí.


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku