Úvod > Aktuality a akcie > „Fotrovatiem.“ povedal som si s úškrnom do zrkadla.

„Fotrovatiem.“ povedal som si s úškrnom do zrkadla.

Ahoj, som Vladimír a mám 40 rokov. Je to už dávno, keď som po prvý raz pred zrkadlom konštatoval, že mám tuším nejaké drobulinké brucho.


„Fotrovatiem.“ povedal som si s úškrnom do zrkadla.
Dobre si pamätám, ako som palcom a ukazovákom dokázal nahmatať istý tuk, a celkom ma pobavilo, že tam vôbec niečo také mám.

„To akože tlstnem?“ myslel som si a ďalej som sa venoval mladosti.

Spomínam si, že o pár rokov nato som robil rovnaký hmat, ale nemohol som už použiť palec a ukazovák, pretože tuk sa dal uchopiť, len ak som ho podobral všetkými prstami a palcom.

„Fotrovatiem.“ povedal som si s úškrnom do zrkadla, a vôbec mi nenapadlo, že s vecou by bolo načase niečo spraviť. Brucho sa mi zdalo normálne.

No áno, bola tam trocha tuku. Bolo ho stále viac. Hovoril som si, že až bude zle, niečo s tým spravím.

Plynuli roky a živil som sa prácou, pri ktorej nebol veľmi čas cez deň pravidelne jedávať. Jedol som viac večer, cez deň menej. Hlboko v noci som robil razie do chladničky. Do zrkadla som sa veľmi
nepozeral.

Neskôr som sa začal zaoberať počítačmi.

V podstate celý deň nič namáhavé nerobím, živím sa sedením na zadku. No, pravda, prstami trocha hýbem…

Tento životný štýl mi veľmi vyhovoval a v poslednom čase som sa začal zaoberať aj varením mimoriadne chutných jedál, ktoré sa pripravujú rýchlo. Prudko rastúca váha, pravdaže, nenechala na seba dlho čakať.

Jedného dňa som si už povedal, že STOP a začal som cvičiť. Nebolo to cvičenie s činkami, ale kondíciu som si udržiaval na bežiacom páse (Bežecký pás inSPORTline Sheen) a pomocou fit lopty, ktorá mi veľmi pomáhala pri cvičení.

Taktiež každú voľnú chvílu využijem na bicyklovanie, korčulovanie a iné športy. Myslím si, že sa môj život zmenil k lepšiemu. Cítim sa lepšie, vyzerám lepšie a proste všetko sa zmenilo od základov.

Svoje urobila aj zeleninová/ovocná strava, ktorá tvorila veľkú časť môjho jedla. Pil som čistú vodu (málokedy sladenú).

Doporučujem všetky produkty od INSPORTLINE.SK a dúfa, že sa vám môj  príbeh bude páčiť

Po 2 mesačnom cvičení, mi ľudia už začali hovoriť, že som veľmi schudol. Tešil som sa, že som dosiahol svoje vytúžené výsledky. Cvičím vlastne 5 mesiacov a cítim sa super.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku