Úvod > Aktuality a akcie > Predtým, ako som začala cvičiť som vyzerala hrozne.

Predtým, ako som začala cvičiť som vyzerala hrozne.

33 rokov. 33 kíl. Schudnutých. Hoci zastabilizovať to prvé číslo nie je možné, to druhé verím, že hej.


Predtým, ako som začala cvičiť som vyzerala hrozne.
Predtým, ako som začala cvičiť som vyzerala hrozne. Všade samí tuk, ovisnutá koža. Nezmestila som sa skoro ani do stoličky. Musela som s tým začať niečo robiť. 

Tak som si zakúpila od insportline Elipticla inSPORTline Panama
Tento stroj mi pomohol získať moju vytúženú hmotnosť.

33 rokov. 33 kíl. Schudnutých. Hoci zastabilizovať to prvé číslo nie je možné, to druhé verím, že hej. Pribúdať k nemu už nemusí, ale ubúdať z neho tiež nie.

Čo sa teda u mňa zmenilo? Nielen hmotnosť a celý šatník (okrem topánok). Zmenila som životný štýl. Spôsob stravovania. Hýbania sa. Svoj postoj k športovaniu. Naučila som sa hodne o zdravej
racionálnej strave. O tom, ako zdravo schudnúť, ale aj o tom, ako si novonadobudnutú váhu udržať. Na tom druhom pracujem už 4,5 mesiaca a zatiaľ úspešne, hoci stále si hľadám vyvážený stav strava – pohyb, pri ktorom by váha nešla hore, ale ani dole. Stále je na čom pracovať, momentálne mi treba viac zabrať na poli cvičenia, formovania postavy, posilnenia svalstva. Pre mňa možno ten ťažší kúsok cesty.

Jedlo už nie je môj nepriateľ, ale spojenec. Nie ja som jeho otrokom, ale ono je mojím sluhom. Už ma nemučí. A tak má v mojom živote miesto, ktoré mu už dávno malo patriť. 

Nie, nezmizli všetky moje problémy, avšak to som od chudnutia ani nikdy nečakala. Zmizli však mnohé, ktoré s nadváhou priamo súviseli – zdravotné, ale aj tie psychické, vnútorné. A najmä ma
celkom premklo poznanie, že „riešiť“ akékoľvek problémy jedlom je nezmysel. Výsledkom sú len kilá navyše, sklamanie zo seba – z trápenia takýmto spôsobom tak či tak neubudne, len sa k nemu pridá.

S chudnutím je to podobné ako s manželstvom. Svadbou sa nič nekončí, ale začína. Schudnutím sa tiež nič nekončí. Práca na sebe, zdravé stravovanie, dostatočný pohyb – to všetko treba robiť aj naďalej. Avšak to je práve to, čo sa mi od začiatku na tomto spôsobe chudnutia racionálnou stravou páčilo. Človek sa už počas chudnutia naučí ako jesť, ako sa hýbať, rozhodne sa zmeniť svoje návyky – navždy. A preto máme šancu štíhli aj ostať – navždy. Nie, nikdy nebudeme mať „fajront“. Je to ako chôdza po šikmej ploche. Ten kto nekráča hore, nestojí, ale kĺže sa späť.

Schudnúť sa dá. Ja som tiež len obyčajný týpek, čo ľúbi sladkosti, nechce sa mu cvičiť, má tzv. „slabú vôľu“ a neveľa sebadisciplíny. Neverila som, že niekedy schudnem – no ono sa to dá, keď človek naozaj chce. Ja vám veľmi doporučujem si kúpiť od insportline nejaké stroje. Určite vám pomôžu pri chudnutí a naberaní na svlalovej hmote.

Dúfam, že som napísala všetko, čo som chcela :) dakujem za pozornosť...
Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku