Úvod > Aktuality a akcie > Nikdy som neholdovala športu.

Nikdy som neholdovala športu.

Nejako ma to nechytilo za srdce a priznám sa, vždy som si našla výhovorku, ako sa nejakej nadmernej aktivite vyhnúť.


Nikdy som neholdovala športu.
Roky však neubúdajú nikomu a časy, kedy som si mohla dovoliť sa najesť večer dosýta bez akýchkoľvek následkov, boli náhle preč.

Tak som sa rozhodla niečo pre seba urobiť. Na organizované podskakovanie niesom, na prechádzky chodím tak či tak, lebo som si zabezpečila psíka, ktorý je mojim motivujúcim trénerom, no ostali mi partie, ktoré ma trápili viac než dosť.
Ochabnuté svalstvo na rukách, stehnách. Vždy som rada nosila pekné tričká s krátkym rukávom a tohto som sa teda nemienila vzdať...

Po konzultácii s priateľkou, ktorá sa športu venuje profesionálne, som si kúpila Balančnú podložku inSPORTline Dome, na ktorej môžem precvičiť viacero partií naraz. Je to veľmi zábavné a musím sa sústrediť, pretože tým, že si dávam pozor, aby som udržala balanc, napínam a zapájam svaly, čím vlastne posilňujem a cvičím.

Nie je to vôbec nuda a baví ma to, takže sa pravidelne denne k cvičeniu na balančnej podložke vraciam, čo prinieslo aj svoje ovocie :)

Po dvoch mesiacoch som zaznamenala spevnenie svalstva a idem si za svojim aj ďalej...
Keďže ma moje výsledky motivujú v ďalšom snažení sa, premýšľam, že si kúpim ešte korčule :) A to už bude môj tréningový plán na vrchole a moje výsledky snáď tiež :))

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku