Úvod > Aktuality a akcie > Zo začiatku som bol tlsťoch.

Zo začiatku som bol tlsťoch.

Ahoj, som Matúš. Poviem vám môj príbeh. Zo začiatku som bol tlsťoch. Uvedomoval som si to už skôr, ale nič sa mi nechcelo preto robiť.


Zo začiatku som bol tlsťoch.
Stravoval som sa stále zle, necvičil som, proste som bol lenivý. Do práce som chodil len na aute a po práci som si s kamarátmi občas vyšiel na pivo. Síce som nebol najtučnejší, ale začalo mi to vadiť, keď som mal 99 kíl.

Skúšal som najprv diétu, ale bez cvičenia to nepomáhalo. Musel som začať aj cvičiť. Nevedel som však, ako začať. Najprv som išiel do posilovne, ale nevedel som aké cviky tam mám robiť, tak som používal len bežiaci pás.

No kamaráti mi dohovorili, že do posilovne sa neoplatí chodiť kvôli bežiacemu pásu, že to si môžem ísť zabežať aj do parku. Tak som zase prestal cvičiť. Pamätám si, že som mal ísť k doktorke. Išiel som a povedala mi, že niečo mám zo sebou urobiť, lebo, že mám testy hrozne zlé.

A vdaka tomu som sa odhodlal na cvičenie a začal pravidelne behávať a dobre stravovať. Najprv som skúšal rôzne diéty, ale tie nie sú vôbec zdravé.

Môj sused mi poradil, nech si kúpim balančnú podložku. Vraj to na doma stačí. Tak som si pozrel v googli a našiel som to na stránke insportline. Tak som si ju objednal. Bol som spokojný a ešte spokojnejší, keď prišla - Drevená balančná podložka inSPORTline.

Cvičí sa na nej fakt dobre. Dajú sa na nej robiť rôzne cviky. Na doma je to veľmi dobrá pomôcka.
Schudol som vďaka tomu a som šťastný. Cítim sa dobre. Postavil som sa na váhu a mám o 13kg menej. Za 2 mesiace je to celkom slušný výkon.

Zvykol som si už na jedlo, ktoré jedávam (zelenina...). Aj keď som už niečo schudol, určite s cvičením neprestanem, lebo by som mohol zase rapídne pribrať. Budem aj naďalej verný cvičeniu a športu.

Myslím si, že si ešte niečo objednám, aby bolo cvičenie efektívnejšie.
Ďakujem a každému vrelo doporučujem všetky produkty. Nikde nenájdete tak dobré ceny.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku