Úvod > Aktuality a akcie > Tento rok som začal aktívne cvičiť, lebo sa mi moc nepáčilo moje telo.

Tento rok som začal aktívne cvičiť, lebo sa mi moc nepáčilo moje telo.

Čauko, som Jakub.
Rozhodol som sa, že vám poviem niektoré veci, čo som začal robiť.


Tento rok som začal aktívne cvičiť, lebo sa mi moc nepáčilo moje telo.

Horská cyklistika. Priateľ ma raz požiadal, aby som išiel na horskom bicykli s ním a ja som povedal, že áno. Ďalšia vec,na ktorú sa teším je, že sme sa na čerstvom vzduchu .  Okamžite som potom kúpil bicykel a začal jazdiť . Zliezanie strmých hôr, Dlhé pomalé kopce,  príroda, čerstvý vzduch ...toto všetko zažijete vdaka bicyklu 

Tu sú niektoré návrhy:

Chôdza. Chôdza je skvelý spôsob, ako sa zbaviť stresu, schudnúť, spáliť kalórie, a hlavne skvelý pocit. Môžete si užívať prírody alebo sa pozrieť na mesto. Nájsť partnera a hovoriť o svojom dni, zatiaľ čo budete chodiť. Ak žijete v drsnom prostredí, tak si môžete nájsť miesto na prechádzke v interiéri. 

Bojové umenia. Bojové umenia, je skvelý spôsob, ako dostať do formy a je to nádherná disciplína. Zvýšite rýchlosť, flexibilitu, dôveru. Ak ste typ, ktorý dáva prednosť skupinám, bojové umenie môže byť pre vás.

Aerobiku.  ... mnohí ľudia ho milujú. 

Tanec. Teraz je tu spôsob, ako sa pobaviť a dostať do formy! Dance! Som si istý, že nájdete lekcie tanca a ludí, ktorí pojdu tiež do toho.

Beh. Možno ste rovnakí ako ja .. máte radi samotu a radšej byť v malej skupine alebo samostatne.Skúste začať. 

Posledná možnosť je chodenie to posilovne alebo spraviť si posilovnu doma. Ja ju mám doma a taktiež som aj chodil. Bolo to určite efektívnejšie. Všetky tieto spôsoby, ktoré som sem napísal, mi skvelo pomohli. Schudol som! vdaka rôznym cvikom, pomôckam ako napríklad strojom alebo činkám. Každému doporučujem cvičenie, lebo je to strašne dobrý pocit, ked dosiahnete svoj vytúžený ciel. Mám dve takéto činky Jednoručná nakladacia činka inSPORTline so záťažou 10kg.

Nakladacia činka inSPORTline 5-10 kg
44,90 € (29%) 32,10 
na sklade
zajtra 25.5. u Vás
Jednoručná nakladacia činka, protišmyková rukoväť, maticový uzáver, možnosť …

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku