Úvod > Aktuality a akcie > Odkedy sa pamätám, vždy som riešila problém mojej nadváhy.

Odkedy sa pamätám, vždy som riešila problém mojej nadváhy.

Som matkou štyroch krásnych detí. A odkedy sa pamätám, vždy som riešila problém mojej nadváhy. Aj vtedy, keď som žiadnu nemala. Horšie to bolo, keď mi po pôrodoch začali kilá naskakovať a nechceli sa ani napriek môjmu veľkému úsiliu stratiť.


Odkedy sa pamätám, vždy som riešila problém mojej nadváhy.
Z mojej terajšej perspektívy vidím, ako úspešne som skákala v jojo efekte.
Pri oslave štyridsiatky som si s bolesťou uvedomila, že v tejto oblasti som zlyhala na plnej čiare.

Pred tromi rokmi som zmenila zamestnanie, a tým sa  spôsob a hlavne harmonogram môjho stravovania zmenil k horšiemu. Po niekoľkých mesiacoch nastúpili zdravotné problémy a ja som si uvedomila, že ak som doteraz nemala dostatočný dôvod na celkovú zmenu životného štýlu, teraz ju mám. Strach z neprekonateľnej choroby je silný motor.

Rozhodla som sa, že budem jesť veľmi pravidelne. Stanovila som si interval 3 hodiny. Žiadne iné zmeny. Po čase sa mi však zdalo zbytočné niečo dodržiavať, keď sa pritom napchávam buchtami a
koláčmi. Zrušila som preto konzumáciu sladkých jedál a bieleho cukru. Stále sa nič nedialo, alebo len veľmi málo. To som už vedela, že sa musím začať hýbať.

Začala som šiestimi brušákmi denne. A aj to bolo pre mňa veľa. Pri mojej váhe 100 kg bolo takmer nemožné dostať tú horu sadla inam ako smerom dole. Po mesiaci driny som to vzdala. Vtedy vstúpil do hry môj manžel, povzbudzoval ma a nedovolil mi opustiť sa.

Kúpil mi malú trampolínu a nejaké menšie príslušenstvo k cvičeniu (nejaké podložky, aj balančnú podložku). Najskôr som si myslela, že je zbytočná, ale ked som sa dala na cvičenie na nej, tak som si ju nevedela vynachváliť a to neviem až dodnes. Je proste super. Skáče sa na nej ľahko, je pevná, pružná a dodáva mi silu a viem, že môžem pomocou nej ľahšie schudnúť.

S radosťou môžem povedať, že za 3 mesiace, čo som na nej cvičila a dodržiavala pitný režim, som schudla približne 17 kilogramov, čo je už pre mňa veľký úspech. Nikdy som si nemyslela, že aktívne cvičenie na trampolíne mi môže priniesť taký úspech.

Každému, kto sa ma opýta, či je trampolína dobrý spôsob na cvičenie odpoviem, že je ten najlepší a každému dopručujem, hlavne sa s tým zabavíte a schudnete aj ked nechcete. Je t aj vhodné pre vaše deti a navyše je to ľahko uskladniteľné, lebo to nezaberá veľa miesta. Nemám absolútne žiadne výhrady k tejto trampolíne, proste super vecička, s ktorou som si splnila svoj sen!Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku