Úvod > Aktuality a akcie > Vždy ked som bol menší som túžil po peknom, vyšportovanom tele.

Vždy ked som bol menší som túžil po peknom, vyšportovanom tele.

Volám sa Jano. Ako som si tak čítal príbehy na tejto stránke, povedal som si, že aj ja jeden príbeh napíšem. Ten príbeh je o mne a mojom splnenom sne.


Vždy ked som bol menší som túžil po peknom, vyšportovanom tele.

Vždy ked som bol menší som túžil po peknom, vyšportovanom tele. No nebolo mi dopriaté. Bol som vždy taká malá gulička. Ostatné deti sa mi smiali, aj spolužiaci v škole.

Bol som veľmi smutný a nevedel som prečo som taký tučný, ked ani veľa nejem. Asi som sa dostatočne nehýbal tak, ako ostatné deti. Radšej som hral PC hry, ako sa chodiť von s deťmi hrať. Teraz si to aj uvedomujem, že radšej by som sa hral, ako potom vyzeral odporne.

O tejto stránke viem už dlhšiu dobu a to preto, lebo som si z tadeto objednal bežecký pás, ktorý ma zatiaľ nesklamal. https://www.insportline.sk/1596/bezecky-pas-in-sportline-sheen

Objednal som si ho kvôli mojej zlej postave. Cena bola prijateľná, tak som si povedal, že ho hned beriem. Nečakal som, že sa budú diať nejaké zázraky, ale podvedome som dúfal, že sa mi niečo také prihodí a že za pár týždňov úplne schudnem. Nebol som naučený na pravidelné cvičenie, takže začiatky boli veľmi ťažké a zdĺhavé.

Nemyslel som si, že to poviem, ale tento pás zmenil môj celkový pohľad na svet, ale najmä na cvičenie. Ked som si zvykol, cvičenie mi prinášalo len radosť, už žiadne utrpenie, ako kedysi.

Bežím na ňom pravidelne, proste vždy. Aj ked mám málo času, ale vždy si idem zabežať. Neflákam to a preto sa mi úplne zmenila moja postava. Už niesom taká gulička ako dávno, ale mám celkom pekné telo, ktoré už mám zbavené "tukov", ale ešte by som ho chel trochu vyšportovať. Ked sa mi cvičenie tak veľmi zapáčilo, tak prečo nepokračoať dalej.

Minule som počítal to, že koľko kg som schudol a vyšlo mi číslo 19. Neveril som vlastným ušiam ani očiam. Nikdy som si nemyslel, že ja, lenivý človek, dokážem len pomocou bežiaceho pácu schudnúť 19 kg.
Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku