Úvod > Aktuality a akcie > Schudla som len vdaka nim 15 kg za pol roka

Schudla som len vdaka nim 15 kg za pol roka

Moje meno je Romana, volajú ma Romča a tu je môj príbeh o tom, ako som sa dostala do formy.


Schudla som len vdaka nim 15 kg za pol roka
Na začiatok niečo o mojom cvičení. Necvičím nijako extra dlho, ale zase ani krátko. Približne rok. Preto, že som žena a nepotrebujem mať na rukách svaly, tak cvičím len tak pomaly, nie obtiažne. Najradšej robím brušáky. Preto, lebo pri nich sa veľa spotím a spílim veľa tukov. No nič zložité to nie je a to mi stačí.

Schudla som len vdaka nim 15 kg za pol roka a to aj napriek tomu, že som sa nestravovala moc dobre.

No teraz je to inak. Začala som sa stravovať dobre a prišli aj nové možnosti a nápady. Rozhodla som sa, že si zaobstarám niečo na cvičenie. Hned ako som si pozrela stránku insportline.sk mi padol do očí posilňovač brušných svalov AB Perfect. Padlo mi to do očí preto, lebo ma bavia brušáky a tiež to má veľa spoločného s týmto prístrojom. Rozhodla som sa objednať to...tak sa aj stalo.

Síce ho nemám dlho, ale aj tak môžem povedať, že mi skvelo slúži. Na posilnovanie je to asi najlepší prístroj aký som mala za celý život. Normálne sa v tom vyžívam. Ked na tom cvičíte je to pekne príjemné a mäkké na váš chrbát, takže môžu cvičiť aj tí, čo majú menšie problémy s chrbticou, lebo to aj masíruje. Neviem si to proste vynachváliť. Mám štíhlu postavu a môžem sa za to podakovať len a len tomuto skvelému prístroju.
 


Doprava zdarma
Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Perfect
73,70 € (45%) 40,30 
na sklade
zajtra 25.5. u Vás
Originálny masážny a posilňovací stroj na brucho a chrbát od inSPORTline.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku