Úvod > Aktuality a akcie > O zdravom stravovaní som mal skreslené predstavy.

O zdravom stravovaní som mal skreslené predstavy.

Volám sa Norbert, som podnikateľ. Každý, kto podniká, vie, že mať vlastný a úspešný biznis, si vyžaduje isté obete. K tým mojim patrila aj nadváha, ktorá u mňa vyvrcholila v roku 2011.


O zdravom stravovaní som mal skreslené predstavy.
 O zdravom stravovaní som mal v tom čase skreslené predstavy. Na aktívny pohyb som, žiaľ, kvôli biznisu zabúdal. Jedol som všetko, a to často. Neraz som sa prejedal pečivom, sladkosťami a pil osviežujúce nápoje, ktoré reklamy označujú za najlepšie.

Táto anarchia v stravovaní sa podpísala pod 
to, že som sa necítil vo svojej koži. Vážil som 94 kg, mal som málo energie, rýchlo som sa zadýchal, zle som spával a trápilo ma trávenie (pálenie záhy). Toto všetko ma priviedlo k myšlienke, že potrebujem schudnúť.

Ako asi väčšina ľudí som siahol po diéte- v 
januári 2012 som začal s 60- dňovou diétou, vďaka ktorej som po 1,5 mesiaci schudol 6 kg. Priznám sa, poriadne som sa natrápil, keďže som bol vždy hladný.

Dlho som sa však zo stratených kíl netešil. 
Po predĺženom víkende, počas ktorého som prísnu diétu porušil, som mal ťažko vydretých 5 kíl späť.

V mojom zúfalom boji s 
nadbytočnými kilogramami mi nakoniec pomohla moja manželka, za čo jej budem navždy vďačný.  Len vdaka jej odvahe mi nanútila, aby som si kúpil posilňovaciu vež.

Spolu sme si pozreli túto stránku a 
vybrali najvhodnejšiu vež, ktorá sa nám obom veľmi páčila. Presne
túto mám doma:https://www.insportline.sk/95/posilnovacia-veza-insportline-plus . Na ktorej poctivo makám už nejeden mesiac. Na tejto vežy som schudol asi zo všetkých vecí, ktoré som skúšal najviac.

Prijímam denne 
veľa tekutín a poctivo cvičím, to je ten zázrak chudnutia. Navyše jedávam veľmi chutné ovocie, ktoré tiež pomáha chudnúť.

Nikdy 
som nebol tak rád, ako teraz, že som dokázal schudnúť. A ešte je tu jedna vec. Síce som si túto vež kúpil na chudnutie, je to hlavne stroj na získanie svalov. Vyformoval som si moje telo, musím povedať, že pekne. Dve veci v jednom.Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku